Zarábajte a získajte peniaze pre zakúpenie domény

Témy a príspevky, ktoré sú proste mimo.
Virtuln servery

Zarábajte a získajte peniaze pre zakúpenie domény

Poslaťod M@rek v 22 Jún 2008 20:26

SHUWIX: ostránené - referral minisite
Klikaj a zarábaj peniaze za surfovanie na internete ...

Viac informácii nájdete na stránke ... ak by ste mali nejaké otázky, kľudne sa pýtajte! ;)
Obrázok užívateľa
M@rek
Nový člen

Meno: Marek
iTrader:

Re: Zarábajte a získajte peniaze pre zakúpenie domény

Poslaťod shuwix v 22 Jún 2008 20:43

Sorry dude ale toto nie je pokec.sk a niesme padnutí na hlavu.
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod tomasqo v 22 Jún 2008 20:44

Blbosť, klikačky sú blbosti ak nemáš referalov.
tomasqo
Stály člen

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod M@rek v 22 Jún 2008 20:50

shuwix píše:Sorry dude ale toto nie je pokec.sk a niesme padnutí na hlavu.

dobre, ked neveris, nebudem ta presviedcat .. have a nice day ;)

tomasqo píše:Blbosť, klikačky sú blbosti ak nemáš referalov.

precitaj si moju stranku a dojdes k tomu, ze ako sa relativne rychlo dostat k referalom ...
Obrázok užívateľa
M@rek
Nový člen

iTrader:

Poslaťod shuwix v 22 Jún 2008 20:55

Ono je to blbosť aj keď máš referralov. Kedže sponzori idú rýchlo od toho preč pre neefektívnosť vynaložených peňazí do reklamy tak sa celá klikačka zrúti skôr, ako stihnú ľudia payout.

M@rek: Mimochodom posielať na jeden blog bez contentu ktorého jediné poslanie je REFERRAL link je IMHO proti pravidlám, keďže referral linky v postoch nemôžu byť a toto je trápne obchádzanie pravidiel.

Taktiež je to v zlej sekcii. Proste si loser ak si myslíš že týmto niečo zarobíš a že spam na serióznych fórach je spôsob ako na teba niekto bude zarábať.

Ja zarábam omnoho viac ako ty a neotravujem tým nikomu život.
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod shuwix v 22 Jún 2008 20:59

M@rek píše:precitaj si moju stranku a dojdes k tomu, ze ako sa relativne rychlo dostat k referalom ...

Tak potom sorry. Ty si máš tak 11 rokov a si maximálne naivný. Hádaj prečo ti ponúkajú zadarmo referralov?
Aby si minul našetrené a nikdy nebol žiadny payout.
Ale ty si big khúúl gangstah a ty vieš najlepšie. Klikačka na .org doméne. Wau.

Mimochodom ďaľší spôsob ako získať referralov je tvoj obľúbený SPAM. Spamuj na fórach pre deti, tam to možno bude mať úspech.
ICQ@me (at) 316 274 874
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod M@rek v 22 Jún 2008 21:03

shuwix píše:Ono je to blbosť aj keď máš referralov. Kedže sponzori idú rýchlo od toho preč pre neefektívnosť vynaložených peňazí do reklamy tak sa celá klikačka zrúti skôr, ako stihnú ľudia payout.

M@rek: Mimochodom posielať na jeden blog bez contentu ktorého jediné poslanie je REFERRAL link je IMHO proti pravidlám, keďže referral linky v postoch nemôžu byť a toto je trápne obchádzanie pravidiel.

Taktiež je to v zlej sekcii. Proste si loser ak si myslíš že týmto niečo zarobíš a že spam na serióznych fórach je spôsob ako na teba niekto bude zarábať.

Ja zarábam omnoho viac ako ty a neotravujem tým nikomu život.

vidim, ze asi vela o tom nevies, ale skoda reci .. ale ja ti tvoj nazor neberiem .. mimochodom to nie je blog ;) .. o akych pravidlach tu tocis? .. zla sekcia? pripada ti toto forum ako forum kde si mozem vybrat sekciu ohladom zarabania penazi? mne velmi nie ... nie je troska detinske mi tu nadavat? ... spam to urcite nie je, mozno tieto tvoje zbytocne prispevky .. si super ze zarabas viac, skvele ;) .. neotravujem nikoho, to je kazdeho slobodna vec, ci to skusi, alebo nie ..
Obrázok užívateľa
M@rek
Nový člen

iTrader:

Poslaťod M@rek v 22 Jún 2008 21:06

shuwix píše:
M@rek píše:precitaj si moju stranku a dojdes k tomu, ze ako sa relativne rychlo dostat k referalom ...

Tak potom sorry. Ty si máš tak 11 rokov a si maximálne naivný. Hádaj prečo ti ponúkajú zadarmo referralov?
Aby si minul našetrené a nikdy nebol žiadny payout.
Ale ty si big khúúl gangstah a ty vieš najlepšie. Klikačka na .org doméne. Wau.

Mimochodom ďaľší spôsob ako získať referralov je tvoj obľúbený SPAM. Spamuj na fórach pre deti, tam to možno bude mať úspech.

troska pridaj, dakujem .. velmi zaujimavy nazor .. sorry ale platia asi 500 dolarov na mesiac za hosting a tak, to je asi malo pre teba ze, kedze ty zarabas viac ako ja ;) ..
Obrázok užívateľa
M@rek
Nový člen

iTrader:

Poslaťod shuwix v 22 Jún 2008 21:17

Nič nie je tvoja slobodná vec. Toto je fórum pre normálnych ľudí, má svoje pravidlá, má doménu domainer.sk nie clickdorks.sk. Ale ako vidieť, mimo to že si naivný si aj ignorant.

500$ mesačne za hosting u stránky, ktorá má cca 2000-5000 návštev denne (jeden topbanner a veľmi jednoduchý layout) aj to len posledný mesiac a vďaka masívnemu spamu od ľudí ako ty? Sajta ktorá evidentne klame o počte online users?
Ešte mi vysvetli, prečo má taká skvelá klikačka s veľkou perspektívou zaplatenú doménu len na rok?

BTW končím s touto debatou lebo to nemá cenu a tento thread bude aj tak zmazaný.

Keby tu bol admin tak ti isto odpíše niečo v zmysle nasledujúceho obrázku, prípadne ti dá IPban.
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
ICQ@me (at) 316 274 874
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod M@rek v 22 Jún 2008 21:24

shuwix píše:Nič nie je tvoja slobodná vec. Toto je fórum pre normálnych ľudí, má svoje pravidlá, má doménu domainer.sk nie clickdorks.sk. Ale ako vidieť, mimo to že si naivný si aj ignorant.

500$ mesačne za hosting u stránky, ktorá má cca 2000-5000 návštev denne (jeden topbanner a veľmi jednoduchý layout) aj to len posledný mesiac a vďaka masívnemu spamu od ľudí ako ty? Sajta ktorá evidentne klame o počte online users?

Keby tu bol admin tak ti isto odpíše niečo v zmysle nasledujúceho obrázku, prípadne ti dá IPban.

je to slobodna vec, nikomu to nenutim .. no ano, pre normalnych, co tu este robis? .. pravidla fora neporusujem .. ano ma velmi peknu domenu .. a to ako z kade vies kolko ma navstev .. aha, ty vies vsetko, preco sa vobec pytam .. mimochodom admina poznam a nema dovod mi dat ban len preto, ze tebe nejak vadim ..

//edit: inak pekne obrazky ;)
//edit2: koncis? konecne, no ano, prospelo by, keby to nejaky moderator, pripadne admin precistil ..
//edit3: len na rok, to mas tiez z kade? sme sa bavili o 500 dolarovom hostingu, nie o domene .. a to vie len on, na ako dlho si zaplatil domenu aj hosting ..
Obrázok užívateľa
M@rek
Nový člen

iTrader:

Ďalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia