Založenie firmy na Slovensku

Skúsenosti s podnikaním na internete, právne náležitosti, úskalia podnikania, tipy a triky pre rozbehnutie, prevádzkovanie eshopov,...
Virtuln servery

Založenie firmy na Slovensku

Poslaťod mata.l v 12 Feb 2014 20:44

Chcela by som Vas poziadat o radu - chcem si zriadit virtualne sidlo pre moju eserocku, lebo za kancelariu platim mesacne najom skoro 500 euro a pridu mi to vyhodene peniaze. Nasla som na nete viacero firiem, ktore ponukaju virtualne sidlo v Bratislave. Ked som pozerala cenniky vyzera to velmi slubne lebo to co zaplatim teraz mesacne by som zaplatila pri virtualnom sidle za rok. Neviem na koho sa ale obratit ked tych firiem je tak vela. Ak mate skusenosti s firmou, ktora je skutocne solidna a zodpovedna budem vdacna.
mata.l
Nový člen

iTrader:

Re: Založenie firmy na Slovensku

Poslaťod rado v 17 Feb 2014 15:06

Ja som tiež podobne ako ty hľadal firmu, ktorá mi poskytne všetko pod jednou strechou a nebolo to jednoduché. Pri prvej eseročke som mal firmu, ktorej služby boli výrazne drahšie a komunikácia bola dosť slabá. Teraz som ale našiel presne to, čo som hľadal vďaka spoločnosti All4Web. Keďže som konateľom už v troch firmách, tak som si pre všetky objedal virutálne sídlo v Bratislave na Karpatskom námestí kde mám schránku s názvom každej jednej firmy. Keď mi príde pošta, hneď ma informujú mailom, každú listinu zaevidujú cez online systém a na konci mesiaca mi všetko prepošlú domov. Ak ale niečo potrebujem ihneď tak mi to odošlú na adresu ktorú som si zadal, prípadne ak je to súrne tak zásielku otvoria naskenujú a odošlú do môjho mailu.
A aby som nezabudol, keď som si ku koncu roka zakladal poslednú, teda tretiu eseročku, tak mi dali virtuálne sídlo na štyri mesiace úplne zadarmo, takže som ešte aj ušetril.
Pozri si ich stránku http://www.mojesidlo.sk/virtualne-sidlo-firmy/, majú všetko podrobne rozpísané, nechýbajú ani cenníky takže budeš mať prehľad o tom, čo ponúkajú a za akých podmienok.
Samozrejme niekto iný môže mať celkom iný názor, ale ja rozhodne odporúčam ich, pretože sú skutočne spoľahlivý a vychádzajú mi vo všetkom v ústrety.
rado
Nový člen

iTrader:

Späť na Podnikanie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia