webtrh.cz riadia dementi?

Voľný pokec nie len o doménach
Virtuln servery

Re: webtrh.cz riadia dementi?

Poslaťod Tom@S v 16 Jún 2009 13:19

ake teorie? Bol to cisty biznis a kto zaujem mal dostal informacie. Zmluva a spekulacie moc dohromady nejdu. Ja ti nemam za potreby nieco vysvetlovat, toto sa mi stava casto aj na webtrhu ze tam deti len preto aby si nieco napisali pisu ze chcu viac info, a blablabla, ja to ignorujem, aj tak viem ze to nekupia, ked o temu dalej ponukaju ergistraciu do katalogov za 2 koruny
Ja som spravil na forach uz cez 50 obchodov a nikoho som neodrbal, nepotrebujem to k zivotu a nespravil som to ani teraz.
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod spyros v 16 Jún 2009 16:50

Tom@S píše:ake teorie? Bol to cisty biznis a kto zaujem mal dostal informacie. Zmluva a spekulacie moc dohromady nejdu. Ja ti nemam za potreby nieco vysvetlovat, toto sa mi stava casto aj na webtrhu ze tam deti len preto aby si nieco napisali pisu ze chcu viac info, a blablabla, ja to ignorujem, aj tak viem ze to nekupia, ked o temu dalej ponukaju ergistraciu do katalogov za 2 koruny
Ja som spravil na forach uz cez 50 obchodov a nikoho som neodrbal, nepotrebujem to k zivotu a nespravil som to ani teraz.

Mas pocit, ze som dieta, co ponuka registraciu za 2 koruny?

Ja len pisem, ze su nejake konzekvencie, ktore by sa mali dodrziavat v kazdom obchode nezavisle na objekte zaujmu a nie robit vsetko ako Chrbet. A to hlavne, ked sa obe strany nepoznaju z predchadzajuceho biznisu.

Ked takto rozvadzas preco si nebol vlastnikom domeny, ktoru predavas, OK. Je to tvoj problem. Ja som len poznamenal, ze aj preto su tu asi volnejsie pravidla ako na webtrhu... neviem, co sa urazas.
spyros
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 16 Jún 2009 18:22

ja zase neviem co reagujes do temy a na aukciu o ktoru nemas zaujem, myslim ze v tom pripade je prirovnanie k tym detom na mieste. Mne sa tiez nepaci ze sa predavaju kadejake shitne domeny za ake sumy, ale je to ich vec a nekomentujem to. S vaznymi zaujemcami som si vsetky veci vysvetlil a predaj prebehol naprosto hladko a rychlo. To ako budes teraz pisat do kazdej temy kde bude pod ID uvedany nejaky registrator a nie priamo majitel?
Ja ta nepoznam z predchadzajuceho obchodu ale polozme si otazku : bol si ty druha strana obchodu? Nie, tak teba to zaujimat nemusi a ja nemam potrebu len na zaklade tvojho pocitu alebo ziadosti ti odpovedat. Je to len strata casu rovnako ako odpovedat na maile atd. Odpoviem tomu komu uznam za vhodne, ci sa to uz niekomu pacia alebo nie.
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Predchádzajúci

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia