Webhosting (+ webstránky zdarma)

Názory a skúsenosti s webhostingovými spoločnosťami a službami. Prezentácia nových webhostingových ponúk a akcií.
Virtuln servery

Re: Webhosting (+ webstránky zdarma)

Poslaťod mtvm v 13 Máj 2011 22:27

pozri máš pravdu,iba v jednom sa mýliš sú v tom iný poskytovatelia a práve ten posledný je naj a preto postupne budú weby-ceny hostingu rovnaké,práve na tom pracujem,nakoľko som sama naletela nie jednému ... tak chcem ľuďom tiež ušetriť,ale aj ja musím platiť nemyslíš,je tu aj ponuka web,e-shop...zadara
http://www.webhosting.mtvm.sk/ aj to si už vybral niekto.
mtvm
Nový člen

iTrader:

Poslaťod brian v 13 Máj 2011 22:38

ide o to ze hned na prvy pohlad je vidiet ze za tym stoji jeden a ten isty clovek - co ludia budu ci chces alebo nie brat ako odrb ...
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

Meno: Brian
iTrader:

Poslaťod mtvm v 13 Máj 2011 22:46

keď budú všetky ceny na všetkych doménach rovnaké nemôžu to tak brať a inak nie je to ...
ešte aj tak pýtam minimálny poplatok ak s mylíš a ešte niekto že je to od...tak smola Pozri môžeme si písať ešte donekonečna.Viem že ponúkam kvalitu a za minimálny poplatok a ak to bude na viac weboch ale na jednom servery tak za to to nebude od...
mtvm
Nový člen

iTrader:

Poslaťod brian v 13 Máj 2011 22:52

dobre ber to ako konstruktivny kritiku - tie weby su rovnake a rovnako su naprd - ak na nich nieco predas, gratulujem, ale pokial ich nezmenis a nedokoncis tak tam predas nieco raz za 100 rokov
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

Meno: Brian
iTrader:

Poslaťod mtvm v 13 Máj 2011 22:59

už sa mi nechce opakovať čítakj pozone idú sa prerobiť a celkom je mi fuk ak predam jeden za rok je to môj koníček,no ale aj tak nebudem platiť drahý server a ozaj komplet darovať neviem koľko GB ,maj sa pekne a ako som napísala ak chceš zadara hosting povedz nebol by si prvý ani posledný
mtvm
Nový člen

iTrader:

Predchádzajúci

Späť na Webhostingy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia