Web o tvorbe webov - názov domény?

Tipy na voľné domény pre registráciu.
Virtuln servery

Web o tvorbe webov - názov domény?

Poslaťod Tociman v 19 Mar 2009 19:02

Ahojte.

Prosím, pomôžte mi s výberom domény pre portál, ktorý sa bude zaoberať tvorbou www (zahŕňa všetko okolo toho - programovanie, grafiku, seo, marketing...). Výber obmedzujem na generické domény .com, .net, .info . Kto mi podarí niečo originálne..... mu budem veľmi vďačný :)

--
Tomanóczy Michal
Tociman
Nový člen

iTrader:

Re: Web o tvorbe webov - názov domény?

Poslaťod shuwix v 19 Mar 2009 23:23

No mal by som Htmlearn.com, máš tam html earn alebo htm learn :) Je to .com a pekná a krátka :)

Ponuky prijímam cez PM alebo ICQ 316 274 874 do 03:00 kedy sa zvyknem ukladať na spánok :D

Ak sa ti moja ponuka nepozdáva, tak ti môžem navrhnúť skúsiť napr. http://www.nameboy.com domain name suggestion.

Ale pochybujem že nájdeš lepší .com handreg :)
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod Tociman v 20 Mar 2009 18:45

Doména vyzerá naozaj zaujímavo. Len plánujem obsah trochu na vyššej úrovni, nebudem vysvetlovať, ako sa pripojiť na ftp, ako uložiť súbor s príponou .html a ako vložiť do stránky obrázok. Web bude o programovaní zložitejších vecí napr. v PHP, MySQL a grafike. Špeciálna pozornosť bude venovaná SEO, SEM a súčasťou bude fórum. Myslíš, že sa na to tvoja doména hodí? (je to otázka na teba, lebo fakt neviem... Aj by som ju zobral.)

Díky.
Tociman
Nový člen

iTrader:

Poslaťod bruccio v 20 Apr 2009 10:04

podla mna s tym html nie,

nieco ako:
proweb.com
kingweb.com
toppro.com

nico honosnejsie, tvdsie, myslim ze to nemusi mat ani web, www, a pod skratky v domene
bruccio
Nový člen

iTrader:

Späť na Voľné domény

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia