volne .me domeny- domain hacky

Tipy na voľné domény pre registráciu.
Virtuln servery

Re: volne .me domeny- domain hacky

Poslaťod Leachim™ v 11 Sep 2008 15:16

Zmena NS záznamov trvá preto dlho, lebo každý hlavný DNS server(servery) istého TLD si to musí zmeniť a z neho si to potom ťahajú DNS servery ISP a spol.(aspoň myslím, extra do hĺbky som sa tomu nevenoval) Preto niekedy trvá zmena NS záznamov domény aj niekoľko dní a môže sa stať, že tebe doména bude odkazovať na staré NS servery a suseodovi, čo má však iného ISP už bude odkazovať na nové.

Si pamätám, ako som nerváčil ja, keď som menil NS servery na doméne.. Chalanom na chelle to išlo, mne na T-come ešte nie...
Obrázok užívateľa
Leachim™
Člen

iTrader:

Poslaťod Oliver v 14 Sep 2008 20:28

To je cistý hack i ked je to bezne vo svete. Avsak idealna domena je skutocne pre CR a SR .CZ a SK. Vela ludi ,ak si nieco zapamätá tak je to .sk a v cr .cz Dokonca aj .com pôsobí dost nedôveryhodne pre bezneho uzivatela .sk
I ked pre webkomunitu co citaju toto a podobne fora je domena .com absolutne normalna a dokonca ma mnozstvo vyhod. Avsak konzervatívneho .CZ a .SK uzivatela to presvedči asi tazko.

Takze hack .me radsej NIE ako ANO.
Oliver

iTrader:

Poslaťod Kusi v 18 Sep 2008 17:12

daju sa *.me domeny registrovat aj u Slovenskych poskytovatelov webhostingu? a ak ano, tak u koho?
Kusi
Nový člen

Meno: Tomáš Kusenda
iTrader:

Poslaťod Tom@S v 18 Sep 2008 17:17

dost pochybujem, skor by som volil variantu zahranicny registrator a presmerovanie NS na tvoj hosting
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod shuwix v 18 Sep 2008 21:51

Kusi, registruj to mimo svk, tam je tá konkurencia o niečom inom. Myslím, že ak to náhodou niekto na svk ponúka tak pekne draho. Práve mám na blogu nejaké drobné porovnanie pár domain registrátorov (skrytá reklama) xD
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 18 Sep 2008 23:28

presne presne, si zober cn cinska narodna domena u forpsi cena 1110sk a u dynadot 60 :)
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod SunnY v 14 Nov 2008 08:20

tomasqo píše:Kto mi regne jednu z týchto domén za to, že ja mu pošlem sk prachy na účet v banke.

Ja ti regnem domenu aku len budes chciet... staci sa mi ozvat na moj mail objednaj@domenu.sk a dohodneme sa...
SunnY

iTrader:

Poslaťod SunnY v 14 Nov 2008 08:25

Leachim™ píše:Zmena NS záznamov trvá preto dlho, lebo každý hlavný DNS server(servery) istého TLD si to musí zmeniť a z neho si to potom ťahajú DNS servery ISP a spol.(aspoň myslím, extra do hĺbky som sa tomu nevenoval) Preto niekedy trvá zmena NS záznamov domény aj niekoľko dní a môže sa stať, že tebe doména bude odkazovať na staré NS servery a suseodovi, čo má však iného ISP už bude odkazovať na nové.

Si pamätám, ako som nerváčil ja, keď som menil NS servery na doméne.. Chalanom na chelle to išlo, mne na T-come ešte nie...

Zmena DNS zaznamov prebehne od 2 do 24 hodin maximalne... s tou informacou ze to moze trvat par dni si sa az moc sekol... keby to tak dlho trva tak asi vsetci zosedivieme... Me zmena DNS prebehne vzdy max do 12 hodin
SunnY

iTrader:

Predchádzajúci

Späť na Voľné domény

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia