Tom@S - Tomáš Svorada

Kto si, čo vieš, aké máš záujmy a projetky,...
Virtuln servery

Tom@S - Tomáš Svorada

Poslaťod Tom@S v 05 Apr 2008 11:57

Ahojte,
tak sa predstavim aj ja nech sme si blizsi :)
Som zatial este studentom Slovenskej Technickej Univerzity konkretne Stavebna Fakulta. Je to dost tazka skola clovek sa nenudi zadani mam nad hlavu.Vo volnom case a dokazem si ho spravit dost :D sa uz venujem len internetu a frajerke.Kedysi som aktivne hraval volejbalovu extraligu no so skolou sa to uz sklbit nedalo tak hold sport musel ustupit. Moj 1. projekt bol diskutuj.com ktory som vsak po case predal uz ma nebavilo spravovat forum ale naopak som zalozil phpBB podporu a celkom sa jej dari bude mat uz hadam coskoro 10 k prispevkov a ma uz cez 420 clenov, na to ake je slovensko male je to fajn a zatial ma to stale bavi. Pritom vsetko hladani som narazil na webtrh a tam sa zacalo moje internetove podnikanie.Pricuchol som k domainingu ktoremu sa uz venujem alebo to aspon sledujem uz cez pol roka, skusal som vsetko type in tie som postupne rozpredal, pekne domeny ale hodne som sledoval LLLL a podobne spekulantske domeny.K preklepovym som sa nejak nemal. Uz minuly rok som zacal uvazovat spravit nejaky takyto projekt len ma brzdili 2 veci:nevedel som ci je slovensky trh na to dost velky ci sa to skratka ujme ale ak by bol zaujem aj z ciech snad by to slo a ta druha bola ta ze som si nebol isty ci moje znalosti stacia na rozbiehanie takehoto fora. Takto sa moje nazory meneli mesiac od mesiaca ale nakoniec som zacal skusatnovy hosting - elbiahosting.sk a mal som tam volne miesto pre domenu tak preco to neskusit teda tolko uz za domenu dam ked sa chyti bude dobre ked nie plakat hadam nebudem, este uvidim :lol:
Moje portofolio je momentalne uplne prtate mal som cez 10 domen momentalne mam 3-4 na 2 mam projekty, ostatne som predal.
Tak tolko o mne v skratke
pred casom cca rok som odstartoval svoj blog o domenach, seo a marketingu teda
pisem o tom cim sa zivim.
a moj firemny web www.seocentrum.sk
Naposledy upravil Tom@S dňa 25 Apr 2009 19:23, celkovo upravené 2
Dôvod: doplnene
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Re: Tom@S - Tomáš Svorada

Poslaťod kiwwisk v 06 Apr 2008 22:47

ahoj,
planujes svoje domain portfolio rozsirit? ako si predstavujes svoju buducnost v podnikani na internetu?
Obrázok užívateľa
kiwwisk
Člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 06 Apr 2008 22:50

dakujem za privitanie ;)
hej momentalne sa trochu viac snazim pohladat lepsie domeny aby som si spravil vacsie portfolio domen. Na internete sa pohybujem relativne kratko ale napriklad aj toto by mohlo byt pekne sklbenie podnikania a konicka, ak mi pomozete 8-)
O domainningu sa viac snazim vediet ako ho robit, ale ako sim pisal vacsinu domen som rozrepdal tak treba zase nieco pekne najst.
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod kiwwisk v 06 Apr 2008 22:58

Tom@S píše:dakujem za privitanie ;)
hej momentalne sa trochu viac snazim pohladat lepsie domeny aby som si spravil vacsie portfolio domen. Na internete sa pohybujem relativne kratko ale napriklad aj toto by mohlo byt pekne sklbenie podnikania a konicka, ak mi pomozete 8-)
O domainningu sa viac snazim vediet ako ho robit, ale ako sim pisal vacsinu domen som rozrepdal tak treba zase nieco pekne najst.

na co sa chces zamerat?
na type-in traffic alebo expirujuce domeny? alebo chces na nich vytvorit MFA/minisites?
Obrázok užívateľa
kiwwisk
Člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 06 Apr 2008 22:59

skor parkovanie na affil nemam zivnost takze sa mi nechce moc paprat s danami a tak, takze skor parkovanie domen, pripadne predaj ako som to robil doteraz.
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod shuwix v 06 Apr 2008 23:51

Akú živnosť chceš? :D

Je jedno, aj predaj domén máš príjem, takže aj to by si mal zdaniť. A je jedno na čom si to zarobil, aj keď sa ti zhodnotia domény.
Ešte že je na 1 daňováka mrte ľudí. ;)
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 06 Apr 2008 23:54

az tolko som nezarobil aby sa to muselo danit. zarobil, ja som myslel dary, ja nezarabam iba na brigadach :?
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Tom@S

Poslaťod Tom@S v 16 Jún 2008 22:56

Ja mam http://www.phpbb3.sk je to podpora systemu phpbb, nedavno sme boli uznani phpbb.com ako medzinarodna podpora
a uz mam len http://www.domainer.sk
a http://blog.domainer.sk
Nerad sa pustam do projektov ktore by som potom nechal alebo ich nerozvyjal ako nejake stranky snad len nejake MFA
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Re: Tom@S

Poslaťod tomasqo v 17 Jún 2008 17:40

A čo sa stalo s phpbb.sk ? Už nieje oficiálna podpora ?
tomasqo
Stály člen

iTrader:

Re: Tom@S

Poslaťod Tom@S v 17 Jún 2008 17:48

neviem neriesim.
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Ďalší

Späť na Predstavte sa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia