tino4

Témy a príspevky, ktoré sú proste mimo.
Virtuln servery

tino4

Poslaťod Tom@S v 10 Júl 2008 11:30

Vyzera to na podvodnika s domenami. Rovnake IP, predava domeny ktore su na rovnakom ucte ako tie za ktore prihadzuje v aukcii, na druhom fore ich predava zase niekto iny a nahodou ten isty ktoremu prihadzuje aj tu. Domena nemoze mat 2 majitelov. A reci ze ma 14 rokov a 2 roky predava domeny, najskor bol sused z domu potom je to uz jeho brat....Neviem aku ulohu v tom hra peki46. Na webtrhu ma pozitivny itrader ale zacina to byt podozrive, budem rad ak sa aj on k tomu vyjadri. Ako je mozne ze tu tino predava tie iste domeny ako on tam?
tak nakoniec mi prisli este nejake vyhrazky cize to ma len upevnuje v mojom rozhodnuti pre ban
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Re: tino4

Poslaťod brian v 10 Júl 2008 11:39

jendoznacne suhlasim, kedze poskodzuje domainer.sk a kazi obchod - konkretne obrazok.com
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

Meno: Brian
iTrader:

Poslaťod Tom@S v 10 Júl 2008 21:44

Tak rozhodol som sa to spravit nasledovane. Kedze naozaj vyzera ze peki je brat tina peki bude nadalej moct vyuzivat tento server na rozdiel od tina. Je dost neeticke a neprehladne to co sa stalo a ak su bratia budu moct prihadzovat cz jeden ucet. Takto budu chraneni ostatni uzivatelia pred podvodom. Pekimu mozem verit kedze na webtrhu ma 3kladne hodnotenia, nadalej vsak budem pozorne sledovat aukcie aby k podvodom nedoslo
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod tomasqo v 10 Júl 2008 22:50

BTW, podľa mňa chcel tino iba navýšiť hodnotu domén.
tomasqo
Stály člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 10 Júl 2008 22:58

ved prave je mi to ale tazko dokazatelne ale dal som pekimu este jednu sancu dokazat ze je solventny predajca ci kupec a tak jeho to nijako nepostihlo, samozrejme to sa netyka tina. Nastastie sa ziadny podvod nestal takze pohoda
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod shuwix v 11 Júl 2008 00:30

Či chcel Tino len navýšiť cenu je úplne bezpredmetné. Je to neetické a toto má byť fórum pre normálnych ľudí robiacich seriózny BIZ a Tino tu nemá čo hľadať. To je môj názor. Dovoľ to jednému, začnú to robiť všetci.
Podľa mňa niesú bratia, to je lacná story. Proste používa viac accountov, niektoré na seriózny predaj a tam kde sa mu zdá že môže vyryžovať si robí p*č*vinky cez iné accounty. Aj tak keď mu dáš najavo, že má IP ban alebo že budeš checkovať IP tak začne makať na inom accounte z inej IP.
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 11 Júl 2008 09:31

tak shuwix to pekne zhrnul, tak ci onak bolo to neeticke a musel ratat s tym ze to zistim.
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod peki46 v 11 Júl 2008 15:57

shuwix píše:Či chcel Tino len navýšiť cenu je úplne bezpredmetné. Je to neetické a toto má byť fórum pre normálnych ľudí robiacich seriózny BIZ a Tino tu nemá čo hľadať. To je môj názor. Dovoľ to jednému, začnú to robiť všetci.
Podľa mňa niesú bratia, to je lacná story. Proste používa viac accountov, niektoré na seriózny predaj a tam kde sa mu zdá že môže vyryžovať si robí p*č*vinky cez iné accounty. Aj tak keď mu dáš najavo, že má IP ban alebo že budeš checkovať IP tak začne makať na inom accounte z inej IP.

shuwix píše:Či chcel Tino len navýšiť cenu je úplne bezpredmetné.

Nepovedal by som. Je to mandantny problem. Ked toto povies, je ocividne ze do problemu sa nevyznas/nerozumies

shuwix píše:Podľa mňa niesú bratia, to je lacná story

Tak do tohoto sa uz ocividne nerozumies, tomas ma niektore nespomenute indicie ze to pravda je

shuwix: Ja nie som ziaden podvodnik a nevlastnim bratov account tino4. Ked mi neveris, mozem Ta odkazat na http://www.webtrh.cz kde mam kladny itrader

Shuwix, dve rovnake IP adresy mozu JEDINE vypovedat o podobnej geografickej lokacii.Pri VPN tuneloch ani o tom.Radim prestudovat specifikacie.

shuwix: keby od Teba chcela rodina kupit domenu, co by si spravil, akym sposobom by si viedol aukciu ? A ked by s napadom dat to na web trade forum suhlasila rodina

P.S.: Nie som podvodnik. Na velkom zabehnutom web trade sk/cz fore som tu domenu predaval uz davno.Samozrejme bez akychkolvek fake prihodov ktore ja nerobim.Ani teraz som ich nerobil nakolko tino4 je ina osoba

P.S.2:Vseobecna rada do zivota : Ked do niecoho clovek nevidi a stanovi postoj nie na zaklade faktov ale jeho dojmov (ktore mozu byt a v tomto pripade su nespravne,ocividny zjavne nechape ze na moze mylit -a v tomto pripade sa aj myli), nech neobvinuje. V realnom zivote je za krive obvinenie odnatie slobody...
peki46
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 11 Júl 2008 16:09

ako pisem je to dost zvlastny problem, ty mozes byt spokojny teba to nepostihlo ale celkovo to vyzera z mojho pohladu podvodne. No nic sa nestalo ci uz to bolo tak alebo onak taketo praktiky budu vzdy vyzerat ako podvod a som si isty ze keby sa toto stane na webtrhu tam dostanes ban ty aj tino, tu som bol miernejsi kedze k nejak kolizii nedoslo a prihliadol som na to ze tam mas dobru povest. Ako som pisal bude lepsie ak sa o domenovy biznis bude starat len jeden za oboch teda cez tvoje konto tu
pre mna to tymto konci samozrejme budem aj nadalej sledovat aukcie a aj vy ak mate podozrenie na podvodne konanie dajte mi vediet cez SS
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod shuwix v 11 Júl 2008 20:36

Peki, no offense ale ja som forum Troll :D. Aj tak je lepšie byť podozrievavý ako sklamaný. Tak chyť bráška za vajcia, že mu dáš po papuli keď ti bude kaziť meno :)

Enjoy.
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia