Spravme si spolocne pravidla

Oznamy o zmenách a novinkách na fóre Domainer.sk
Virtuln servery

Spravme si spolocne pravidla

Poslaťod Tom@S v 06 Apr 2008 23:41

Zakladam tuto temu a na zaklade diskusie v nej spravime zavazne pravidla.
Pre trh som ich viacmenej stanovil v kazdom fore inak tak aby to bolo s tym umyslom s akym som zakladal jednotlive fora.
Uz od kiwwska padol navrh na obmedzenie affil odkazov, padol tu uz aj navrh aby som nastavil nofollow do url teda aj do podpisov.
Ja som spravil pravidla pre sekciu trh mozete ma doplnit a spolocne nieco poskladame ;)
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Re: Spravme si spolocne pravidla

Poslaťod shuwix v 06 Apr 2008 23:49

Sú rôzne varianty reštrikcií u affil liniek.

Napr. gfy.com nemá žiadne :D Ale to sú zväčša starý ostrielaný psy čo sú v brandži 10 rokov. A keď newbie flooduje s reflinkami tak ho odignorujú.

Ďalej je možnosť ako má jedno menšie webmaster forum -
Spraviť downline builder - proste kategóriu, kde človek pridá program Thread sa volá podľa programu, a vždy keď sa niekto pod tvorcu threadu regne, tak dá reply, v ktorom napíše, že je pod ním a napíše svoj referral link. A každý má piece of pie.

Lenže je zas problém, že veľa ľudí sa proste regne len preto, aby v downline boli a ďaľší človek sa pod nich musel registrovať ale daný program vôbec nevyužijú.

Ešte je možnosť dávať referral linky len ak dá niekto request. napr. Poraďte mi dobrý hosting, tak to môže byť v odpovediach.

Problém je skôr, niesme veľkí hráči, a každá ušetrená a zarobená korunka pre kohokoľvek mu môže umožniť chytiť napr. nejakú dropped doménu so slušnou hodnotou (napr. keď bude mať viac bubákov u registrar-a).

Tomáš, je to na tebe.
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod kiwwisk v 06 Apr 2008 23:50

Tom@S píše:Zakladam tuto temu a na zaklade diskusie v nej spravime zavazne pravidla.
Pre trh som ich viacmenej stanovil v kazdom fore inak tak aby to bolo s tym umyslom s akym som zakladal jednotlive fora.
Uz od kiwwska padol navrh na obmedzenie affil odkazov, padol tu uz aj navrh aby som nastavil nofollow do url teda aj do podpisov.
Ja som spravil pravidla pre sekciu trh mozete ma doplnit a spolocne nieco poskladame ;)

osobne som za:

- obmedzenie affil odkazov (okrem na to urcenych vlakien) v prispevkoch podpisoch, inac affil odkazy mazat
- no-follow by som zatial nezavadzal, predsa len je to maly bonus za to, ze niekto prispel do fora
Obrázok užívateľa
kiwwisk
Člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 06 Apr 2008 23:53

mne osobne by to nevadilo len aby casom neprisli pyramidaci a letadielkari a travianisti atd to nemam rad. Bolo by dobre ako sa pisalo nech link ma ale neja ho verejne odprezentovat aj ked pocitam ze tuto moc affil linkov nebude, nie sme na to zamerani.
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 07 Apr 2008 00:45

cize 1. navrh ziadne affil linky v podpisoch za ucelom obohatenia
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod shuwix v 07 Apr 2008 00:49

v SIGu má referral link zväčša member čo má desiatky príspevkov.
Nejaký spamer, čo ide dať 2 - 3 spamy vie, že bude rýchlo bannutý a SIG je mu na 2 veci :).

Mal by byť skôr rule, že referral linky musia súvisieť s registrátormi, hostingom, parkovaním alebo normálne CPC networky a pod.
Žiadne klikasrač*y.
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 07 Apr 2008 00:59

to je jasne klikacky neberiem to uz sa ani bavit nemusime to hned zmazem ide o tie dalsie reff linky je mi jasne ze tu je dobry potencial kedze sem moze zacat chodit dost zaciatocnikov ktory sa moze cez to registrovat ci registrovat domenu atd.
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 07 Apr 2008 10:46

no tak zatial sme sa zhodli na affil linkoch cize to uz budem brat ako dalsie pravidlo
Ziadne affil linky v postoch za ucelom nahrabania refferalov ci zarobku
v podpise 1 od 100 a viac postov a klikacky su uplne tabu
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 17 Apr 2008 22:37

tak som nieco vo vlaku zbuchal :)
faq.php?mode=rules
co poviete? Nejake napady na doplnenie?
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod shuwix v 17 Apr 2008 22:39

Ja som spokojný. Aj tento príspevok ma približuje k limitu 100 :D čo ma nesmierne teší, lebo som SIGWHORE. xD xD xD
ICQ@me (at) 316 274 874
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Ďalší

Späť na Oznámenia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia