Špeciálna registrácia

Voľný pokec nie len o doménach
Virtuln servery

Špeciálna registrácia

Poslaťod Marty_SVK v 04 Jún 2009 16:33

Zdravim,
zaujimalo by ma kde si mozem dat predregistraciu domeny SK. Su vobec nejake ine sluzby ako je subreg.cz na sk domeny ?
diky za odpovede
Zabav sa hraním online hier / pc hry, hry na stiahnutie na Gamestar.sk / Eshop s PC, XBOX, PS2, PS3 hrami - Zavislak.sk
Obrázok užívateľa
Marty_SVK
Člen

iTrader:

Re: Špeciálna registrácia

Poslaťod Tom@S v 04 Jún 2009 20:45

kazdy druhy hosting to ponuka, samozrejme uspesnost je rozna
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod brian v 05 Jún 2009 10:12

marty poskytuje to skoro kazda firma, ale pozeraj take ktore maju vysoku uspesnost :) ak potrebujes, tiez viem pre teba predregistrovat domenu, nie je problem, ale ak v dany den budu aj ine zaujimave, neslubujem zaruceny uspech,
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

Meno: Brian
iTrader:

Poslaťod webfactory v 05 Jún 2009 11:23

Ja uz len dodam ze uspech sa zvysuje ak si tuto sluzbu objednas u viac spolocnostiach naraz.
Samozrejme, treba ratat ze to nie lacne a peniaze sa nevracaju (pokial viem)..ale daju sa potom pouzit na nakup inej domeny.
Obrázok užívateľa
webfactory
Stály člen

iTrader:

Poslaťod Marty_SVK v 06 Jún 2009 16:22

brian píše:marty poskytuje to skoro kazda firma, ale pozeraj take ktore maju vysoku uspesnost :) ak potrebujes, tiez viem pre teba predregistrovat domenu, nie je problem, ale ak v dany den budu aj ine zaujimave, neslubujem zaruceny uspech,

Ako zistim, ktore maju vysoku uspesnost ?
Ako odchytavas domeny ? pomocou robota alebo rucne ?

dik za info
Zabav sa hraním online hier / pc hry, hry na stiahnutie na Gamestar.sk / Eshop s PC, XBOX, PS2, PS3 hrami - Zavislak.sk
Obrázok užívateľa
Marty_SVK
Člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 06 Jún 2009 16:51

ako zistis, tak sa o to poprosis a ti co vedia napisu :P
subreg je jednoznacne top, potom je tam tiez michau z polska, sem tam pekarovic, zazrel som aj websupport ci look, rupostel uz skoro vobec.
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod brian v 06 Jún 2009 16:52

marty ja odchytavam rucne, ako to neprezradim je to moje know-how :)) a aku mam uspesnost ja? zalezi kolko danych domen v ten den ide "do eteru" ... ak 1-2 co ma zaujimaju tak 50% uspechu je, este sa mi nestalo ze by som v dany den ked som nejaku chcel neodchytil ani jednu ...

co konkretne myslis vysoka uspesnost? ak sa jedna o domenu ktoru uz niekto pouzival, tak ju zakonite bude niekto chciet, kto konkretne - jednoducha odpoved, konkurencie, niekto kto poskytuje hosting, registracie domen aby ju mohol ponuknut byvalemu majitelovi ...

chystam robit blog, kde budem tieto veci opisovat - lebo vela ludi ako som tu cital si myslia ze ulovenie dobrej domeny je hned business :) nie je, s tym je trosku prace a neskutocna mravencia praca nie je vidiet :)
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

iTrader:

Poslaťod brian v 06 Jún 2009 16:54

vysoka uspesnost sa da zistit nasledovne, pozri sa ake "top domeny" isli v danom mesiaci do eteru a pozri kto ich odchytil, nepozeraj na to kolko je celkovo odchytenych ale pozeraj na tie top - preco? lebo o tie sa snazilo co najviac registratorov ... to ze ma niekto vela domen registrovanych ho este neradi medzi top catcherov .. :)
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

iTrader:

Poslaťod Marty_SVK v 06 Jún 2009 17:15

diky za info chalani, skusim nieco pohladat
Obrázok užívateľa
Marty_SVK
Člen

iTrader:

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia