shaggy -podvodnik, klamar a pokrytec

Témy a príspevky, ktoré sú proste mimo.
Virtuln servery

shaggy -podvodnik, klamar a pokrytec

Poslaťod Tom@S v 14 Júl 2008 14:41

Shaggy zacal proti mne hnusnu kampan tak mu to oplacam. Bude vypisovat ze mu cenzurujem jeho prispevky ktore su len hnusne podrivacne zvasty a na druhom fore kde je moderator bude mazat moju odpoved? Konkretne ide o stranku phpbb3.sk Vraj sa chvalim niecim za co ja nemozem. On tvrdi ze vdaka tej hlavnej html stranke je forum take popularne, ma P4 a je prve na vybrane klucove slova. No ved posudte sami ci moze obycajna html stranka s 10 vetami byt taka uspesna ak su na scene dalsie 2-3 fora ktore bezia ovela dlhsie... Nikde nepisem ze tie hmlt stranky som robil ja ale pisem za ja stojim za optimalizaciou fora a tvorbe spatnych odkazov tak ako aj spopularneni fora a ked toto niekto popiera a tvrdi ze ze to moze hlavna stranka tak potom uz neviem. Ked ma clovek tolko casu aby chodil po forach a vypisoval krive obvinenia to svedci o jeho charakteri. Skratka zavist nad uspechom je ten hlavny dovod. Tak vam ho davam do pozornosti aby ste s nim pripadne obchody radsej neuzatvarali. Ja mam za sebou kopec obchodov nie len s domenami a ani jeden neskoncil tak ako to popisujes ty, moja povest stoji za viac ako par stovak a nebudem ju riskovat. Takisto ako sa nenecham ohovarat a dufam ze si teraz spokojny. Tym ze chodis po forach kde robim obchody len dokazujes tvoju uroven a ociernovanim ju len znizujes. Ja tam mam dobre renome co sa ale o tebe teraz povedat nebude dat hlavne ked je to 1. prispevok
Podobnu kampan zacal shaggy voci mne aj s jeho kamaratom na fore kde sa snazili odhovorit pripadnych kupcov pri predaji domeny a znovu ma ociernit. Cize toto pvazujem len za dalsi chaby utok od "cloveka" s ktorym som dobre vychadzal ale zaroven s ktorym som teraz skoncil
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Re: shaggy tu vystupuje pod menom domainer

Poslaťod shuwix v 14 Júl 2008 17:36

Človek žije obmedzený počet rokov a stretne obmedzený počet ľudí. Kto sa nenaučí odkopávať ľudí, čo za to nestoja, oberá sa o čas strávený s ľuďmi čo za to stoja.
Podľa toho čo som čítal je Shaggy infantilný fas čo sa bude vyburovať na fórach. Našťastie má vlastné a aspoň na jednom nemôže dostať BAN.
Ale fórum, ktoré riadi človek čo šíri nepravdy isto stratí veľa zo svojej reputácie a popularity takže opätovne si len sám škodí.
Keby venoval čas práci, môže byť inde. Ale pre niektorých je lepšie zúriť ako niečo robiť. Tak to moc nepochopil, o čom celý BIZ na nete je => Competition.
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 21 Júl 2008 21:38

mozes si to precitat na seochate
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod Hosť v 23 Júl 2008 14:28

toho dementa poznam aj ja. neviem co o tebe pisal ale ako ho poznam teba zhodil a seba vychvalil :D
Skratka jeho ego mu tlaci na ten mozocek. Neni lepsieho grafika, programatora, kodera a seo experta (shegy prepac ak som zabudol na jednu z tvojich dalsich zamestnani). Na ktore forum pridem tam ho vidim ako vsetkzch zhadzuje a odradza a to hlavne ak ide o 13 rocne deti ktore este len zacali nieco robit. A to je na pcfore, podpore (ci uz tej starej alebo tej novej), userbars a teraz najnovsie aj spominany seochet.urcite ich bude viac. Je to skratka imbecil ktory vlastne nic nespravil nic nedokazal ale stiha zhadzovat vsetkych okolo. Ak sa snazis byt ako hulan tak to ti chyba aj nieco dokazat aby sa as mohol hral na takeho imbecila ako je on. Ved sa staci poztriet na jeho blog je to zakomplexovany clovek
Nemal som problém s technickými témami (narozdiel od 90% účastníkov), keďže sa tomu venujem, ale radšej by som ocenil užšie profilované prednášky
z tohoto je mi jednoznacne vychadza ze na barkampe nebol nikto vzdelany len on a par tych co prednasali, nakoniec si mal napisat ze vies co robili walder so synopsim a mal si im ist pomoct :).
Tak som si dal pracu aby som aj vam ostatnym ukazal co je to za cloveka ktory tu pod cudzim nickom ohovara ludi, nema ani tolko odvahi si dat vlastni pritrubly nick.
Hosť

iTrader:

Poslaťod shuwix v 23 Júl 2008 18:32

No Shaggy je asi fakt zakomplexovaný imbacil, ktorý prezentuje fiktívne ego a cíti sa na diskusiách, akože ho všetic žerú a uznávajú.
Hlavne by mal pochopiť, že hádať sa na diskusných fórach je ako súťažiť na paraolympiáde. Aj keď vyhráš, stále si postihnutý.
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod Idea v 30 Júl 2008 21:34

Prečo sa musite je*@ť o všetko ? Veci sa daju riešiť aj pokojne :)

ked ti niekto robi pic0v1ny daj mu ban a zabudni nanho
IMGHost.sk - Zdieľaj svoje obrázky zadarmo
Obrázok užívateľa
Idea
Nový člen

Meno: MaŤko
iTrader:

Poslaťod Tom@S v 30 Júl 2008 21:38

naco by som mu daval ban aky to ma vyznam? Ocisti to moje meno? Nie neocisti radjse napisem pravdu tak ako to je a sudny clovek ked si precita oba postoje spravi si svoj nazor.
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Re: shaggy -podvodnik, klamar a pokrytec

Poslaťod viktormt v 25 Jan 2009 16:06

S tymto clovekom mam zle skusenosti aj ja.. Hra sa na velkeho kodera a komunikacia s nim je.. fakt cudna, neviem ako to pomenovat.. ked mu nieco napisat, miesto toho, aby reagoval, prekruti vsetko na mna.. priklad: preco robis hento tak a hento onak? jeho odpoved: no vidis, ty sam robis hento tak a hento onak a potom sa stazujes..
neviem, pride mi ako tazko malomocny clovek
viktormt

iTrader:

Poslaťod w1k v 25 Jan 2009 17:38

shaggy.sk - "Ja sa ani nečudujem, že PC Revue píše také články. Mylan, myslím že aj ty si dobre pamätáš, aký expert pre nich písal o html a css (pre ostatných len poviem, že to bolo dieťa, ktoré robilo v html pár mesiacov a ovládalo skutočne iba základy)."
w1k
Vyhodený

Meno: viktor čech
iTrader:

Poslaťod Tom@S v 25 Jan 2009 18:14

nic nove, pre neho nie je nikto dobry kazdy je len amater len on ma majster vo vsetkom
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Ďalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia