shaggy -podvodnik, klamar a pokrytec

Témy a príspevky, ktoré sú proste mimo.
Virtuln servery

Re: shaggy -podvodnik, klamar a pokrytec

Poslaťod shuwix v 25 Jan 2009 19:14

prehnané sebavedomie a podceňovanie ostatných je znakom tých najväčších hlupákov. Rozumný človek vie, že sú od neho rozumnejší. Len absolútny hlupák si myslí, že nad neho nieje.
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 25 Jan 2009 22:16

ja uz som s nim skoncil proste ho ignorujem a tym pre mna cela tato vec skoncila.
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod shuwix v 25 Jan 2009 23:45

Tom@S píše:ja uz som s nim skoncil proste ho ignorujem a tym pre mna cela tato vec skoncila.

Ale odbavovať sa tu na ňom môžme, nie? :lol:
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 26 Jan 2009 01:04

dnes som dostal echo na http://forum.seochat.sk/konkurencia-pre-directo-t325/
zase mi to len potvrdzuje co som uz raz pisal, tento clovek je vseveduci, dokonca vie to co ani ja nie a to som bol pri zakladani directa. Citat jeho nezmysly a erogantne vystupovanie ci uz voci seberovnym, konkurencii alebo mladym nadsencom, pricom sam nema ziadne uspechy ktorymi by sa mohol pochvalit je az trapne. Jeho jedina obhajoba je to ze sam napisem ano som trapny, ano nic som nedokazal a potom zase zacne s vymyslami a klamstavami ako nasledujuce. Tesime sa na prednasky na barcampe kedze mas tolko skusenosti vo vsetkych oboroch ci uz ide o marketing, start-upy, bezpecnost a biznis, ani to nemozes stihat mali by to dat do jednej saly.
To isté čo o direkto - prvotný boom u pár blogerov vystrieda nezáujem.
a kolko trva taky boom? Rok, dva? To mi bude stacit. Taketo nazory som uz cital a to je nahoda ze zrovna od cloveka co pise proti directu. Directo sa rozrasta a sposobilo velky osial medzi blogermi ani zdaleka to nevyzera na nezaujem.

Problém systémov ako je direkto je aj v tom, že predávajúci často nemajú predstavu o cene, ich požiadavky sú prehnané a väčšinou ide o nezaujímavé stránky (z pohľadu kupujúceho). Ale nový majiteľ vyzerá byť šikovný, dokonca mám pocit že vie aj niečo o marketingu (narozdiel od predošlých ľudí).

Toto ma pobavilo asi najviac. Sranda ze ja som (ako som pisal) stal pri directo od zaciatku a niekolko krat som na blogu ocenil to ze drtiva vacsina webov nedava prehnane ceny ale naopak velmi priaznive o com svedci aj pocet vykupenych slotov a to vyvracia zase aj to ze nie je o ne zaujem (shaggy know best). Ano shegy my sme amateri a klaniame sa tebe o velky seo expert, ppc expert, marketing expert, html, css, php a urcite aj ine expert. Samozrejme kedze sme na domainer.sk musim spomennut ze dotycny je uznavany domainer aj mne radil ako a co predavat v spojitosti s domenami. Directo zaznamenalo hned po spusteni beta prevadzky velky narast navstevnosti ale aj objednavani slotov a tiez zaujem u blogerov a majitelov stranok tak ako aj u kupcov. Lepsi start sme si predstavit nemohli, vynalozene prostriedky na reklamu=0, na zaciatok dobre, urcite boli v plane sa buducnosti dalej rozvyjat a viac investovat do reklamy, ale uz sme sa toho nedockali, kazdopadne vieme, ty by si to spravil lepsie....

Aha, čiže podnikali na čierno. Pekne.

no a zlaty kliniec celej temy, je toto prehlasenie samozrejme zase je to loz a vymysel nasho experta, nie nepodnikali sme na cierno, ale na zivnost ktorej potrebne udaje tam boli vystavene, sro mala prist az neskor.
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod Morasino v 01 Feb 2009 16:19

Shaggy, to je dobrý *****. :-)
Už jsem o něm slyšel více, a krásně si početl.
Typický člověk trpící schizofrenií.
Obrázok užívateľa
Morasino
Nový člen

iTrader:

Predchádzajúci

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia