SEO mod pre phpBB3 forum

Diskusia o vyhľadávačoch ako Google, MSN, Yahoo, Seznam, Centrum a iné.
Všetko o zmenách, ktoré ste postrehli, relevancia výsledkov, vedľajšie produkty,..(nie SEO).
Virtuln servery

SEO mod pre phpBB3 forum

Poslaťod HawkSK v 05 Aug 2009 07:47

Ahojte, mate niekto skusenosti s upgrade-om URL pri phpBB3 pomocou nejakeho SEO modu, myslim upgrade z nesmyselnych URL na URL obsahujuce nazov fora, alebo temy (ako napr. tu na Domaineri :) )? Zaujimalo by ma hlavne ked ide o zabehnute forum, ktore uz ma vsetky stranky zaindexovane, niektore temy su zaindexovane na prvych miestach v googli, ci stranky na tychto poziciach zostanu, aj ked sa zmenia odkazy. Povodne odkazy zostanu tiez aktivne? Resp. bude sa cez ne dat dostat na povodnu stranku? A este by ma zaujimalo, kde by som si mohol stiahnut takyto mod, najlepsie uz nejaky, ktory je overeny a funguje bez problemov aj v pripade upgradeu uz zabehnuteho fora.
Diky!
MOBILforum.sk - diskusné fórum o mobiloch a mobilnej komunikácii, riešenie problémov s mobilnými telefónmi
MOBILburza.eu - online burza mobilných telefónov, príslušenstva a služieb z oblasti mobilnej komunikácie
HawkSK
Nový člen

iTrader:

Re: SEO mod pre phpBB3 forum

Poslaťod Tom@S v 05 Aug 2009 09:52

dole v paticke mas link na ten mod na indexe, je tam viac varianta jeden presmeruva mrtve linky na nove varianty.
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Re: SEO mod pre phpBB3 forum

Poslaťod HawkSK v 05 Aug 2009 15:11

ok, dikes
MOBILforum.sk - diskusné fórum o mobiloch a mobilnej komunikácii, riešenie problémov s mobilnými telefónmi
MOBILburza.eu - online burza mobilných telefónov, príslušenstva a služieb z oblasti mobilnej komunikácie
HawkSK
Nový člen

iTrader:

Späť na Vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia