Script automatizujici automaticke platby klientu

Skúsenosti s podnikaním na internete, právne náležitosti, úskalia podnikania, tipy a triky pre rozbehnutie, prevádzkovanie eshopov,...
Virtuln servery

Script automatizujici automaticke platby klientu

Poslaťod suprman v 27 Apr 2011 20:18

Dobrý den,

mám větší množství zákazníků, které mi PRAVIDELNĚ platí za různé služby. Moc bych ocenil kdyby mi někdo z Vás poradil webový skript / web, s členskou sekcí a administrací. Kde bych vlastně z jednoho místa řešil všechna ta pravidlená upozornění a platby.

Funkce:

Zasílá klientům automatická upozornění na prodloužení a platby
Klienti kliknou na odkaz a přihlásí se do systému. Provedou platbu a vyplní detaily platby jako čásku a datum provedení platby. Hotovo
Z administrace vidím všechny platby a mohu si pak vse zpetne manualne zkontrolovat zda doslo na ucet. Odpadlo by mailovani a cekani na odpovedi a nebylo by to zavisle na me sedicim u PC.

Prosím je zde takový systém i anglicky?
suprman
Nový člen

iTrader:

Re: Script automatizujici automaticke platby klientu

Poslaťod brian v 10 Máj 2011 09:48

systemov na online platby a parovanie je plno, zalezi co presne potrebujes - ak potrebujes len aby system mailom upozornoval ludi a do mailu posielal priamo info o platbe tak to je malickost, ... ak potrebujes aby sa aj platba niekde zapisala a tym padom sa vsetko automaticky predlzilo, potrebujes uz asi lepsi system
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

Meno: Brian
iTrader:

Späť na Podnikanie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia