RSS výstup s novými vláknami

Podeľte sa s vašími postrehmi a názormi pre zlepšenie chodu boardu.
Virtuln servery

RSS výstup s novými vláknami

Poslaťod kiwwisk v 07 Apr 2008 22:10

nemozem to tu nikde najst, chcel by som pridat RSS widget na moj blog, ale nemam zdroj. Existuje take nieco, pripadne je potreba plugin?
Obrázok užívateľa
kiwwisk
Člen

iTrader:

Re: RSS výstup s novými vláknami

Poslaťod Tom@S v 07 Apr 2008 22:12

RSS pre phpbb3 este asi nie je ale urcite nie je Tu. Chceli by ste radsej vBuletine?Zrejme by sa to hodilo viacej na takyto typ webu ale neviem s tym robit a stratili by sa prispevky.
Inak dnes vysla nova verzia phpbb3 3.0.1
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod kiwwisk v 07 Apr 2008 22:18

Tom@S píše:RSS pre phpbb3 este asi nie je ale urcite nie je Tu. Chceli by ste radsej vBuletine?Zrejme by sa to hodilo viacej na takyto typ webu ale neviem s tym robit a stratili by sa prispevky.
Inak dnes vysla nova verzia phpbb3 3.0.1

aby som povedal pravdu, webtrh (bezi na vbulletine) sa mi ovlada lahsie ako phpbb.
Viem ale, ze vbulletin je komercna zalezitost, zatial co phpbb je free...
Obrázok užívateľa
kiwwisk
Člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 07 Apr 2008 22:24

je to tak. Len vB neviem ovladat nebolo by to zrejme moc odlisne ale neviem ci sa mi chce do toho valit peniaze, aj ked ako hovorim mozno by to bolo lepsie pre zameranie tohto webu.
Co ma ale dnes nastvalo ze vysla aktualizacia a meni sa uplne vsetko cely kod aj preklad a najhorsie je to ze vyuzivam seo pluginy a nemozem prejst na novu verziu lebo by zmeny nemuseli ist so starym kodom.Cize budem musiet pockat na aktualizaciu modov
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod kiwwisk v 07 Apr 2008 22:26

Tom@S píše:je to tak. Len vB neviem ovladat nebolo by to zrejme moc odlisne ale neviem ci sa mi chce do toho valit peniaze, aj ked ako hovorim mozno by to bolo lepsie pre zameranie tohto webu.
Co ma ale dnes nastvalo ze vysla aktualizacia a meni sa uplne vsetko cely kod aj preklad a najhorsie je to ze vyuzivam seo pluginy a nemozem prejst na novu verziu lebo by zmeny nemuseli ist so starym kodom.Cize budem musiet pockat na aktualizaciu modov

aka by bola cena vbulletinu?
Obrázok užívateľa
kiwwisk
Člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 07 Apr 2008 22:28

je to 160 dolarov na rok tusim s tym ze uz by mi asi ostala len aktualizacie by som si musel platit, alebo ako to je.Neviem ale ako to je s modulmi tiez sa asi musia instalovat, ale to by nemusel byt problem, dalsia vec nie je preklad co by mohlo vadit, je to dost take osemetne ci za to tolko platit a tiez to ma dost much, teraz vysla nova verzia 3.7 ak sa dobre divam
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod kiwwisk v 07 Apr 2008 22:32

Tom@S píše:je to 160 dolarov na rok tusim s tym ze uz by mi asi ostala len aktualizacie by som si musel platit, alebo ako to je.Neviem ale ako to je s modulmi tiez sa asi musia instalovat, ale to by nemusel byt problem, dalsia vec nie je preklad co by mohlo vadit, je to dost take osemetne ci za to tolko platit a tiez to ma dost much, teraz vysla nova verzia 3.7 ak sa dobre divam

divam sa na to, 160$ za licenciu, potom 30$ za rok.

Kolko stoja pridavne moduly/pluginy?

Pri tejto cene dolara by som mohol prispiet nejakou sumou, mozme sa dohodnut cez PM.
Obrázok užívateľa
kiwwisk
Člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 07 Apr 2008 23:39

uz som aktualizoval na novu verziu. Este upravim preklad a s tym chcem oznamit ze sa mi nechce pridavat vela modov lebo su s tym len starosti stale ako aj teraz.Urcite chcem pridat ale itrader ked bude konecne hotovy
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod Drago v 08 Apr 2008 01:06

Zatim to nech na phpbb. Dost dela i ten skin. Zkus nejake free popridavat at si lidi vyberou :)

Az to tady bude komercnejsi a budes z toho mit nejakou tu korunu tak potom se uvidi
Obrázok užívateľa
Drago
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 08 Apr 2008 01:11

len s tym vsetkym su spojene dalsie veci ktore ostatni nevidia.
Add prechod na vB co s db su tam uplne ine tabulky cize by sa muselo zacinat od zaciatku.
Add skin zase nahravat tlacitka pre skiny, aj ceske kedze su tu oba jazyky, logo robit lebo nebude sediet, pripadne dalsie aktualizacie v kode, pridavanie modifikacii do ineho stylu moze byt tiez zlozite, atd nie je to len tak ze sem hodin skin a bude.
tu si mozete najst skin na nejakom sa snad zhodneme.http://demo.phpbb3styles.net
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Späť na Návrhy a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia