Registracia expirujucej domeny - ako byt prvy?

Si začiatočník v obore domén? Neváhaj, pytaj sa!
Virtuln servery

Registracia expirujucej domeny - ako byt prvy?

Poslaťod scrap2000 v 21 Dec 2010 13:06

Prosim o radu ako postupovat, ked chcem ziskat domenu, ktora bude coskoro expirovat. Uz som sa o to pokusal viackrat, ale nikdy sa mi to nepodarilo. Vzdy ma niekto predbehol. Vytvoril som si (na svoju firmu) kvoli tomu aj konto na SK-NIC ako registrator, aby som to registroval priamo cez SK-NIC a aby som nebol zavisly na nejakom registratorovi . Vyckaval som od rana v den, kedy mala byt domena uvolnena na registraciu. Skusal som ju registrovat doslova od 00:00 hod. To mi nepomohlo, lebo SK-NIC obnovuje databazu domen az okolo obeda a teda domena bola az do obeda este v stave z predchadzajuceho dna. Ked konecne okolo obeda SK-NIC obnovil databazu domen, pokusil som sa ju zaregistrovat, ale neuspesne - uz ju mal zaregistrovanu niekto iny. Ako je to mozne, ze niekomu sa to podarilo zaregistrovat a mne nie? Je v tom nejaka finta? Ako to urobit, aby som ja bol prvy a aby ma nikto nepredbehol?
scrap2000
Nový člen

iTrader:

Re: Registracia expirujucej domeny - ako byt prvy?

Poslaťod Tom@S v 21 Dec 2010 14:25

je v tom finta taka, ze ak niekto pouziva script, tak ty nikdy nebudes rychlejsi.
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod scrap2000 v 21 Dec 2010 16:19

Tom@S píše:je v tom finta taka, ze ak niekto pouziva script, tak ty nikdy nebudes rychlejsi.

A co konkretne robi ten script, ako funguje? Pripadne da sa niekde taky script stiahnut?
scrap2000
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 21 Dec 2010 17:00

ten script ma kazdy registrator, ktory chce domenu odchytit, teba neostane nic ine ako si za takuto sluzbu zaplatit, domenu odkupit alebo cakat kym nebude volna.
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod shuwix v 21 Jan 2011 00:30

scrap2000 píše:
Tom@S píše:je v tom finta taka, ze ak niekto pouziva script, tak ty nikdy nebudes rychlejsi.

A co konkretne robi ten script, ako funguje? Pripadne da sa niekde taky script stiahnut?

Script je načasovaný a v správny moment hltí SK-naNIČ requestami. Script ti nikto nepredá nakoľko si ho spravil pre svoje potreby a nie preto aby mu niekto konkuroval pri odchyte domén s jeho vlastným scriptom.
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 21 Jan 2011 01:35

dalsia vec je ze isto nemas taku linku ako webhosteri, ktori mozu mat viac requestov ako ty z beznej linky z domu, takze to by bolo len o nahode.
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod scrap2000 v 21 Jan 2011 01:37

shuwix píše:Script je načasovaný a v správny moment hltí SK-naNIČ requestami.

A kedy je ten správny moment, kedy treba začať hltiť?
scrap2000
Nový člen

iTrader:

Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia