[Minecraft] Prvý web-dizajn

Tvorba designu a grafiky- techniky, rady, problémy pri tvorbe, software, ohodnotenie designu a grafiky,...
Virtuln servery

[Minecraft] Prvý web-dizajn

Poslaťod Abee v 17 Jan 2014 16:06

Pekný večer,

dnes som dorobil môj prvý web-dizajn s tématikou na hru Minecraft. Tento web-dizajn nebol inšpirovaný žiadnym iným web-dizajnom. V žiadnom prípade som sa neinšpiroval inými použitými web-dizajnmi. Poprosil by som od každého z vás názor, hodnotenie, radu čo zlepšiť, upraviť poprípade dorobiť. Stránku je možné použiť bez redakčného systému (Blogger template, XHTML+CSS), ale taktiež je web-dizajn možný použiť na redakčný systém (Wordpress, Tumblr, DotNetNuke, Drupal, Joomla). Stránka je naprogramovaná aj do mobilného režimu. Prosím, berte na vedomie, že toto je môj prvý web-dizajn.

Beriem kritiku, predom ďakujem za prípadné hodnotenie.

Umožnil som web-dizajn prezrieť pomocou DEMO. (Stránka slúži ako DEMO, v žiadnom prípade nejde o reklamu, stránka bude čoskoro de-aktivovaná) - (Stránka nemá presmerovaný WebShop, Fórum, čítať viac) - (Za prípadnú dolnú reklamu sa ospravedlňujem, nepatrí k súčasti webu)

DEMO:
http://www.zonecraft.4fan.cz/

---

Kontakt:

E-mail:
Ariosgmko@gmail.com
Moderné programy musia byť viac než len blbo vzdorne, pretože ľudia sú veľmi povrchní, pokiaľ všetko nie je podľa ich predstáv.
Obrázok užívateľa
Abee
Nový člen

Meno: Martin Koteš
iTrader:

Späť na Webdesign a grafika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia