Predaj 3 jedinečných projektov

Predaj vašich webstránok, eshopov, portálov, blogov, skrátka funkčných a bežiacich projektov.
Virtuln servery
Pravidlá fóra
Predávajte iba domény s obsahom.

Predaj 3 jedinečných projektov

Poslaťod Mifia v 25 Sep 2013 16:26

Názov domény: www.ohodnotto.sk, www.podzub.sk, www.kreazone.sk
Minimálna cena: 3000€ (999€ za jeden+ dohoda)
Kúp hneď! (nepovinné): 3000
Iné (nepovinné):

OHODNOŤTO.sk:
Nová a inovatívna soc. sieť typu pinterest.com, s uploadom obrázkov/videií/odkazov/textov s možnosťou hodnotenia, komentovania, prepojenie s facebookom-každý hodnotený príspevok sa šíri cez facebook. Realtime správy, aktulizácia noviniek, affliate program atď, možnosť úprav systému na mieru. Sieť vyžaduje veľa času na rozvoj, čo je aj dôvod odpredaja.

PODZUB.sk
Predám projekt, inšpirovaný úspešnými zahraničnými stránkami. Reštaurácie si môžu pridávať jedlá (podmienka je, aby dané jedlo bolo o niečo lacnejšie ako priamo v reštaurácii ), nechať si hodnotiť všetko, komentáre pomocou facebooku. Užívateľ si môže objednať jedlo priamo z webu. ( vhodné pre donáškové služby, ktoré nemajú weby ) Systém je jednoduchý a funguje na báze pridania reštaurácie a priradenie k PSČ. Užívateľ si potom len zadá svoju PSČ a vyfiltruje mu reštaurácie v jeho okolí. V systéme sú nahodené PSČ celého slovenska. Užívateľ si potom jedným klikom môže objednať jedlá, ktoré si objednal nedávno. Sú uložené v jeho profile.

KREAZONE.sk
Exkluzívny systém aj s know-how inšpirovaný úspešnými zahraničnými stránkami ako je themeforest.net, templatemonster.com - predaj šablón, grafiky, domén, webov atď. Súčasťou je know-how + doména. Jediné čo chýba na webe je brána platobná, inak je tam všetko pripravené. V prípade veľkého záujmu možná dohoda.

Na všetko je doména + know-how + systém. V prípade kúpy všetkých projektov aj multihosting pre 10 domén zdarma na rok. V prípade veľkého záujmu dohoda, v prípade kúpy všetkých 3 systémov určite zľava. Faktúra samozrejmosťou.

Na projekty nie je čas, treba ich rozbehnúť-nemal som čas ani na marketing, žiadna propagácia ani nič podobné, preto som as rozhodol ich predať.
Mifia
Nový člen

iTrader:

Re: Predaj 3 jedinečných projektov

Poslaťod Mifia v 27 Sep 2013 14:04

EDIT: prípadne predám len čisto systémy ktoré sú na daných doménach alebo domény
Mifia
Nový člen

iTrader:

Poslaťod khaan v 27 Sep 2013 21:11

nic v zlom ... ale ta cena je za co? :D
Za najhodnotnejsiu polozku povazujem domenu podzub.sk (domenu, nie web)
Za tu ti ponukam 20€ alebo s webom 30€
khaan
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Mifia v 27 Sep 2013 21:17

khaan píše:nic v zlom ... ale ta cena je za co? :D
Za najhodnotnejsiu polozku povazujem domenu podzub.sk (domenu, nie web)
Za tu ti ponukam 20€ alebo s webom 30€

Zboznujem ludi ako ty, ktori nemaju k teme nic konstruktivne, ale len podpichuju :) ... Ja som zato programovanie totizto musel zaplatit to poprve, po druhe plati sa aj za napad nie len za navstevnost... Najdi mi web, ktoreho myslienka je ako trebars ohodnotto a mozme sa bavit ;)
Mifia
Nový člen

iTrader:

Poslaťod khaan v 27 Sep 2013 21:52

dobre, dobre, myslim ze sa tu nedaju mazat komentare takze ti nejdem kazit topic, aj ked uz som ti ho zrejme pokazil, prepac :D
Napad sa ceni ... ale len dobry napad. Rovnako programovanie, ked programujes nieco co ma perspektivu tak to ma hodnotu tej prace. Inak sa plati za ludi, navstevnost, zisky... Inak nevidim dovod preco by som nedal nieco rovnake naprogramovat sudentovi za 50€ (ak by ma to teda oslovilo)
khaan
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Mifia v 27 Sep 2013 23:38

Veľa šťastia so študentom, ktorému zveríš programovanie väčšieho projektu za 50€, k tomuto naozaj niet čo dodať naozaj.
Mifia
Nový člen

iTrader:

Poslaťod khaan v 28 Sep 2013 10:24

.
khaan
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Madpork v 28 Sep 2013 18:04

Fakt sa mi chce vracat z toho, jak tu su niektori ludia schopni zakoncit inzeraty predavajuce takyto narychlo zbuchany junk floskulami, ze "na propagaciu a marketing nebol cas, to necham na majtelovi".

Sak samozrejme, khaan nemal pravdu. Nie traffic, revenue a profit, ale nápad má hodnotu! Nahodit web je v dobe wordpressu ta zlozita vec, za ktoru sa platia tazke love. Dostat tam traffic, to je uz malickost. Len preco ma potom Google+ traffic ako dialnica v North Korea mi je zahadou... Asi preto, ze Mifia im pre časovú vyťaženosť neprišiel ukázať, že ako sa to robí.
Madpork
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Mifia v 28 Sep 2013 18:07

Madpork je toto téma o kritike webu alebo o predaji ? Mne sa chce vracať z toho ak osi väčšina Slovákov potrebuje do všetkého kopnúť a rypnúť.
Mifia
Nový člen

iTrader:

Poslaťod khaan v 28 Sep 2013 18:52

ja som urcite nechcel do nikoho rypat ani kopat ... Keby tu das dobry projekt tak na tomto fore kde si tvoju temu precita 50 ludi a 30 z toho ma rozpocet 50€ a 15 kupit nic nechce, len ich zaujal nadpis. Tu to nepredas a uz daleko nie za taku cenu.

To madpork:

Neviem ako ty, ja by som nechcel kupit na SVK nejaky web co ma napad ale nie je vobec zabehnuty, ak by nebol za adekvatnu cenu.
Ja som pisal ze napad ma cenu ... ale len nejaky perspektivny, inovativny. Aky ma toto napad? V zabave buducnost nie je, to je strateny cas (ak teda nemas FB stranky a nie je tvoj zivotny ciel zarabat v hrubom 500€ za kopu roboty)
Ak by nieco z toho aj malo napad, co mi brani aby som ho ukradol a dal to nakodit svojmu programatorovi? Za takuto cenu urcite nic.
khaan
Nový člen

iTrader:

Ďalší

Späť na Predaj stránok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia