Podla coho kupujete domeny na parking?

Podeľte sa s vašími tipmi a trikmi ako zarobiť na doménach a kde a ako ich parkovať, či inak monetizovať.
Virtuln servery

Podla coho kupujete domeny na parking?

Poslaťod fajtli v 08 Jún 2008 17:12

Otazka pre skusenejsich ... :)
Podla coho si vyberate domeny ktore chcete len na parking?
Kupujete prave expirovane domeny alebo dokazu nieco zarobit aj take ktore regnete, pritom nemaju ziadnu historiu ?
fajtli
Nový člen

iTrader:

Re: Podla coho kupujete domeny na parking?

Poslaťod Dev1 v 08 Jún 2008 17:26

Samozreme casto krat tie co maju daky ten rok alebo nebodaj aj daku tu traffic historiu su lepsie ale vsetko je o SEO a keywordoch. Mozes mat domenu aku chces a traffic aj 10.000 za den ked EPC budes mat 0.04$ ... ako som pisal inde, mam domenu ktora nema ziadnu historiu ma cca rok a z ameriky ked mam klik dostavam v lepsi den priemerne 1$ (ano jeden DOLAR) za klik , z EU mam cca 0.20 az 0.50$ za klik ... snazim sa napodobnit jej EPC na ostatnych co mam ale nech robim co robim ostatne maju chabe EPC (0.05 az 0.15$)
Dev1
Nový člen

iTrader:

Re: Podla coho kupujete domeny na parking?

Poslaťod Tom@S v 08 Jún 2008 17:42

typo domenu mozes najst bud ako dropnutu, preklepovu, kupit si nejaku, alebo si nejaku vymysliet a skusit ci to ozaj je.Je moznost odvodit nejaky odhad trafficu podla alexy ale s tym ja moc nerobim, ostatni ti daju viac info o tom.
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Späť na Parkovanie a monetizácia domén

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia