Čo ďalej zasek

Si začiatočník v obore domén? Neváhaj, pytaj sa!
Virtuln servery

Čo ďalej zasek

Poslaťod p0tv0r v 06 Nov 2013 03:55

Zdravím takže som tu nový a snažim sa dostať do biznisu takže som na Godaddy založil 4 domeny všetky .com myslim že celkom dobre vymyšľal som sakra dlho :D.Môj problem nastal že teraz neviem čo znimi najradšej by som ich skusil dať do aukcie lenže tu som sa zasekol na godaddy som si zaplatil ten poplatok do aukcie nejake 4 dolare a aj napriek tomu si domenu nemožem pridať do aukcie vraj nemam booking konto či ako, čo som zistil tak konto bude na inkasovanie zisku no vlastne sa prepoji z aukciou ako ebay a paypal nie?Takže som rozbehol svoje paypal konto a nemôžem to zosynchronizovať z godaddy nech robím čo robím paypal mi vyhodil niečo na spôsob vraj to moja krajina nepodporuje (SK).Takže v skratke je nejaka iná aukciabez poplatkov dopredu ? Alebo ako sa dostať do tej na godaddy zdá sa mi tam dosť rušno. Fakt neviem čo ďalej už sa stym babrem skoro 4 h :angry:
p0tv0r
Nový člen

iTrader:

Re: Čo ďalej zasek

Poslaťod kenet v 06 Nov 2013 13:01

Nič v zlom, snaha sa ceni, ale načo si sa pustil do biznisu, o ktorom absolutne nič nevieš?
kenet
Člen

iTrader:

Poslaťod p0tv0r v 06 Nov 2013 16:42

tak myslím že každy na začiatku nič nevedel a v tom biznise platí čím skôr tým lepšie poďla mojho skromneho odhadu ,investicia bola len par eur tak prečo neskúsiť ale keby som si nevedel dať vôbec rady tak sa ani nepýtam každopadne sa do toho ešte len dostávam tak snaď niekto hodí dobru radu dik
edit: akurat sa skušam ešte dostať do tej aukcie pytali odomna prefotit obcianku tak asi preto ma to nepustilo a druha možnosť je to parkovanie skusil som dať 3 domeny na afternic a dnes po schvaleni dokladov u goddady zmenim tie DNS servery na afternic a keď to budem mať stači tam už len spraviť traffic ? čiže dať reklamy a nahnať tam ludi?
p0tv0r
Nový člen

iTrader:

Poslaťod domain v 18 Feb 2016 03:03

Do akcie domenu ktoru nikto nechce? Uz si ju predal?
Domeny na predaj FQ.sk, 19.sk, ukazka.sk, inteligencia.sk (na IQ testy), vojaci.sk, ultrabooky.sk, piloti.sk, U2.sk, hotspoty.sk, ePredaj.sk, iHudba.sk, SEOsluzby.sk
Obrázok užívateľa
domain
Člen

iTrader:

Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia