Novy dizajn a SEO

Diskusia o vyhľadávačoch ako Google, MSN, Yahoo, Seznam, Centrum a iné.
Všetko o zmenách, ktoré ste postrehli, relevancia výsledkov, vedľajšie produkty,..(nie SEO).
Virtuln servery

Novy dizajn a SEO

Poslaťod vlk v 07 Mar 2009 00:59

Ahojte akurát som prerobil jeden web. Bol asi 8 rokov starý optimalizovaný pre IE 5.0 800x600 :look:

Problém je v tom že je už zapísaný v niektorých katalógoch lenže má zlý popis. Taktiež neviem kde všade je už zapísaný v googli je na 3 mieste po zadaní anglického názvu (taká je aj doména) no chcel by som ho optimalizovať aj pre slovenský názov čo je vlastne preklad toho čo je na 3 mieste. Problém je v tom že čo teraz, mám ho dávať dva krát do toho istého katalógu ?? Čo by ste poradili ? Taktiež by som chcel zmeniť popis čo je pri google lebo je tam Názov stránky a pod tým optimalizovaný pre IE 5.0 800x600 a chcel by som tam mať svoj slogan ako na to ?

Ďakujem za každú pomoc, prepáčte že neuvádzam link ale nemôžem ho zverejňovať. Ďakujem za pochopenie.
vlk
Nový člen

iTrader:

Re: Novy dizajn a SEO

Poslaťod vlk v 08 Mar 2009 19:10

Nikto nič ?
vlk
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 09 Mar 2009 00:51

ked chces zmenit popis zmen meta description je to jednoduche. CO sa tyka tych katalogov moc som tomu nepohopil kazdopadne registraciu do katalogov by som nenazival linkbuilding, ale len registracia do katalogov a teda skus skor napisat par free pr clankov, kupit/vymenit odkazy, atd
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod vlk v 09 Mar 2009 21:19

no tá doména má cca 8 rokov a pagerank 3, chcel by som ju dat na cca 4. Mám už 2 stránky, ktoré majú pagerank 4 a môžem dať nane odkaz. Ide mi o tom že v katalógoch má tá stránka zlý popis a meta tagy, to by som chcel opraviť ale to sa u katalógoch nedá. Tak či môžem registrovať znova
vlk
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 10 Mar 2009 00:07

mozes, ale ci to ti schvalia, vo vacsine katalogov mas moznost editacie
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod neville.sk v 14 Mar 2009 08:58

Hej, hej bud editacia, ak vies mail ci heslo. Inac je v tych katalogoch velmi iny popis? Odkazy uz mas na stranku :-)
neville.sk
Nový člen

iTrader:

Poslaťod meo v 13 Nov 2009 00:17

vlk píše:Ide mi o tom že v katalógoch má tá stránka zlý popis a meta tagy, to by som chcel opraviť ale to sa u katalógoch nedá. Tak či môžem registrovať znova

Mám podobnú skúsenosť a písal som asi 20 emailov do katalógov pretože heslá nemám a dokonca ani pôvodnú emailovu adresu ktorú som mal kedysi a ktorú som uviedol pri registrácií :)
Zhruba všetky katalogy mi odkazy napravili ale je pár takých, ktorým je to úplne jedno a môžeš im tam písať každý týždeň :roll:
Obrázok užívateľa
meo
Nový člen

iTrader:

Poslaťod brian v 15 Sep 2011 12:54

niekedy je rovnaky problem ako u vas aj na strane katalogov, uz ich nemaju povodny majitelia napr.
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

Meno: Brian
iTrader:

Poslaťod Creator13 v 02 Jún 2012 22:57

Nastastie uz nikto katalogy riesit nemusi. Google to momentalne vyriesil za teba.
Creator13
Nový člen

iTrader:

Späť na Vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia