Navrh na "Nová vlákna"

Podeľte sa s vašími postrehmi a názormi pre zlepšenie chodu boardu.
Virtuln servery

Navrh na "Nová vlákna"

Poslaťod kiwwisk v 04 Apr 2008 21:08

Ahoj,
viem ze pouzivas phpBB a webtrh je vBulletin, ale mohol by si hodit na uvodnu stranu nieco v style "Nova Vlakna" a "Nové příspěvky" ako na webtrhu (zoznam posledne vytvorenych vlakien a prispevkov), aby clovek nemusel preklikavat jednotlive polozky a hladat co je nove.

RSS kanal pouzivat nechci, nezvykol som si na to.
Obrázok užívateľa
kiwwisk
Člen

iTrader:

Re: Navrh na "Nová vlákna"

Poslaťod Tom@S v 04 Apr 2008 21:15

no dalo by sa nieco spravit ale este tie upravy nie su uplne bez chybne ale ked chce vidiet nove vlakna a prispevky staci kliknut hore na zobrazit nove prispevky a vyhodi ti list s novymi postami, ked si myslim ze vsetky dolezite si presiel staci kliknut vedla na oznacit ako precitane a je to. Este ma napadla jedna vec. Mozem vam sem dat aj cestinu ak mate zaujem :?:
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod kiwwisk v 04 Apr 2008 21:18

Tom@S píše:no dalo by sa nieco spravit ale este tie upravy nie su uplne bez chybne ale ked chce vidiet nove vlakna a prispevky staci kliknut hore na zobrazit nove prispevky a vyhodi ti list s novymi postami, ked si myslim ze vsetky dolezite si presiel staci kliknut vedla na oznacit ako precitane a je to. Este ma napadla jedna vec. Mozem vam sem dat aj cestinu ak mate zaujem :?:

Tu cestinu sem rozhodne daj ako moznost. Viem ako je tazke citat Cechovi po slovensky (preto pisem moje stranky a prispevky na webtrh po cesky).
Obrázok užívateľa
kiwwisk
Člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 04 Apr 2008 21:27

ok cestina pridana mozete si ju prepnut cez vas uzivatelsky panel pripadne anglictinu ak vam je lepsie to.S jazykom sa vam zmenia aj tlacitka
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod tomasqo v 13 Apr 2008 00:09

tomasqo
Stály člen

iTrader:

Poslaťod Hosť v 20 Máj 2008 15:21

ked je rec o novych vlaknach nemohli by ste tu pridat aj nejake nove kategorie nieco o webdesigne, php, nejake seo vecicky, prosto a jednoducho viac kategorii aj ked mi je jasne ze je to hlavne o domenach ale ked sa odvolavate na namepros tak tam je ich kopec , tak ma napadlo ze prida navrh aj ja. mozno sa potom aj zaregistrujem :-D

J.M.
Hosť

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 20 Máj 2008 16:49

nevylucujem, ak by bol zaujem pripadne navrhy som za.
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Späť na Návrhy a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia