Namedrive.com

Podeľte sa s vašími tipmi a trikmi ako zarobiť na doménach a kde a ako ich parkovať, či inak monetizovať.
Virtuln servery

Namedrive.com

Poslaťod Tom@S v 08 Júl 2008 13:53

Namedrive.com je tiez velmi znama parkovacia sluzba specializovana najma na europsky traffic. Vytihane z vasich stranok maximum :) Umoznuje nastavit velke mnozstvo templatov a hlaviciek na stranke podla zamerania. Lahko ovladatelne menu vyplacaju po $20 na paypal alebo na ucet po nasetreni vacsieho obnosu
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Re: Namedrive.com

Poslaťod oliver v 01 Aug 2008 15:51

Avsak co je pod 20USD sumar do konca mesiaca tak to prepadne a nekumuluje sa to. Maju dost malo SK, CZ odkazov oproti SEDO. Avsak maju lahko ovladatelne menu a su pruzny. Jednoducha anglictina a ziadne certifikacia a overovanie domen cez mail, ako u SEDO. Na parkovanie SK a CZ skor odporucam SEDO.
oliver

iTrader:

Poslaťod shuwix v 01 Aug 2008 15:56

No ja som s Parked nedopadol tiež najlepšie[EDIT, dopadol som veľmi dobre], kedže ja skoro nič neparkujem tak som mohol dať len domény čo aj tak nie sú pre type-in a mal som ich v SEDO. Ono ceľkom dobre si sám vyberá keywords ale nemám čas sa hrať s templateami. Zarátava omnoho viac návštev ako SEDO (asi aj botov) ale clicky botov neráta takže je to ohouwwne. Ako premigrovať nie je problém, proste si človek dá doménu a má k nej keywords, len si to skontroluje a väčšinou je to fajn, jedine semtam zle rozdelí slová tak si ich treba dať manuálne a potom už vygeneruje dobré keywords, len tie templaty sú úplne O-piecke. Ja sa o parkovanie moc nezaujímam.
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 01 Aug 2008 17:41

oliver píše:Avsak co je pod 20USD sumar do konca mesiaca tak to prepadne a nekumuluje sa to.

Kumuluje ja tam mam 17 dolarov uz snad 3 mesiace. To by bola maximalna blbost keby sa ti 20 dolare neratali :shock:
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod Hosť v 30 Aug 2008 12:29

Zdravim zkusene - jak se da na ND zmenit keyword na keyword ktery neni se slovem v domene ani podobny a ani nema s domenovym slovem zadnou spojitost....a jestli to nejde na ND - tak na ktere parkovacce by to slo.....dikec a hoj
Hosť

iTrader:

Poslaťod shuwix v 30 Aug 2008 14:50

Portfolio summary -> category, subcategory a do zeleneho banneru keyword.
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod Hosť v 01 Sep 2008 09:26

Kdyz tam dam spravnou kategorii ke keywordu a vypisu keyword - tak se zelene pole zmeni na zlute a po chvilce co to jejich system sesrotuje se zmeni na cervene a tim je to zabite....je nejaka finta aby mi keyword zkousli....
Hosť

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 01 Sep 2008 09:43

takto to zrejme nepojde, musi byt aspon trochu relevantne inak je to dobra cesta k banu
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod shuwix v 01 Sep 2008 12:48

Presne, ísť s keywordami silne proti tomu, čo hľadá type-in traffic príp. zostatkový traffic dropov ( checknúť http://www.archive.org ) je istý BAN + forfeit, každá parkovacia spoločnosť v prvom rade chráni advertisera a teda yahoo alebo google.
ICQ@me (at) 316 274 874
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod xjurny v 12 Mar 2009 21:05

Mám dotaz ohledně Namedrive.com. Doménu jsem si vložil do portfolia a jak mám parkování dokončit, abych nemusel měnit DNS ručně, jde to nějak?
xjurny
Nový člen

iTrader:

Ďalší

Späť na Parkovanie a monetizácia domén

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia