Naj parkovacia sluzba

Podeľte sa s vašími tipmi a trikmi ako zarobiť na doménach a kde a ako ich parkovať, či inak monetizovať.
Virtuln servery

Naj parkovacia sluzba

Poslaťod ladislav2 v 10 Máj 2009 10:26

Zdravim,

ospravedlnujem za svoju lenivost, ale ani po precitani tem som nedosiel na to, aky parkovaci sajt je pre sk domeny najlepsi.

1. Takze, co odporucate?
2. Registroval som sa na sedoparking.com, ale musim podpisat nejaky certifikat (vybral som Standard), az sa to bojim podpisat, lebo sa mi to nezda :D Ci postupujem spravne?

Dik.
ladislav2
Nový člen

iTrader:

Re: Naj parkovacia sluzba

Poslaťod shuwix v 12 Máj 2009 01:52

Parkovať u Sedo môžeš cez ich market. Radšej Namedrive alebo SedoPro (ale na ten musíš mať veľa domén resp. vysoký revenue takže momentálne na to zabudni).

Namedrive platí málo za CZ SK traffic ale je to jedna z mála spoločností čo ti také domény vôbec umožní parkovať.

Žiadna parkovacia spoločnosť nieje NAJ, každá doména má iný performance u inej parkovacej spoločnosti. Ahdye používa prevažne DomainSponsor ale to je trošku iná liga.
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Späť na Parkovanie a monetizácia domén

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia