Lacný webhosting aj na komerčné využitie

Názory a skúsenosti s webhostingovými spoločnosťami a službami. Prezentácia nových webhostingových ponúk a akcií.
Virtuln servery

Lacný webhosting aj na komerčné využitie

Poslaťod mtvm v 10 Máj 2011 21:44

Hľadáte webhosting za rozumnú cenu? Bezpečný webhosting je kľúčom k úspešnému fungovaniu či už web stránky alebo e-shopu.Mnohý s Vás rozmýšľajú nad FREE Hostingom, ale vo väčšine prípadov FREE Hosting so sebou prináša riziko výpadkov webstránky.Platený webhosting je zárukou stabilného fungovania vášho webu v prostredí Internetu.

Ak spravujete viacero webových stránok a chcete ich mať umiestnené u jedného poskytovateľa hostingu, Web Host 5GB je pre Vás to správne riešenie. Web Host 5GB je zdieľaný webhosting pre viacero webov za veľmi prijateľnú cenu. Prostredníctvom balíčka Web Host 5GB môžete prevádzkovať neobmedzené množstvo webstránok,e-shopov,portálov.

viac na
http://www.online-sluzby.sk/
mtvm
Nový člen

iTrader:

Re: Lacný webhosting aj na komerčné využitie

Poslaťod brian v 13 Máj 2011 22:18

zase to iste ako ostatne weby, ale ina cena :) miesto 4 e uz 5 eur za to iste :)
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

Meno: Brian
iTrader:

Poslaťod mtvm v 13 Máj 2011 22:24

môže byť, ale aj niečo iné a hlane iný server iné ceny
mtvm
Nový člen

iTrader:

Poslaťod brian v 13 Máj 2011 22:39

maximalne co je ine okrem ceny je domena :) inac to je cista kopia uz spomenutych webov tu na fore :)
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

iTrader:

Poslaťod mtvm v 13 Máj 2011 22:51

inak tu n a fúore je spomenuté,že sú to rúzne servere a všetky domény sa idú presunúť na ten najlacnejší a aj ceny posledného hostingu nie sú drahé a nie je to ani od... ako si písal v inom fore.nebudem sa opakovať hľadala som naj.a mám u viac poskytovateľov svoje domény no idú a spojiť a všetky budú isté iba na viac stranách niektoré su staršie niektoré sú nové,hlavne že ak sa niekomu bude páčiť ponuka tak si vyberie ak nie nevadí, ale prspôsobila som sa všetkým - je tam kvalita,cena ok, neobmedzený Traffic ,a ak bude niekto chcieť tak aj mu pomôžem vytvoriť web,e-hop ako som to už urobila.
mtvm
Nový člen

iTrader:

Poslaťod brian v 13 Máj 2011 22:53

vysvetli mi princip fungovania 5 webov - 5 ponuk - 1 firma ... :)
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

iTrader:

Poslaťod mtvm v 13 Máj 2011 22:57

nečítaš, začala som jedným,zdal sa mi poskytovate nie ok,tak som hladala druhého,ten bol skoro ok,tretieho ten je už ok,no a čo teraz budem mať domeny na čo tak prevediem všetky na jeden server a nebudem núkať iné ceny ale jednu,nepochopil si? Čo podľa teba tie tri domeny nechám tak nazmar sú moje tak prečo by som ich už nevyužila,a ten štvrtý hosting je zadara tak čo sa ti stále nepáči,chceš hosting zadara povedz a máš ho mať
mtvm
Nový člen

iTrader:

Späť na Webhostingy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia