Kupuje vobec niekto domeny?

Si začiatočník v obore domén? Neváhaj, pytaj sa!
Virtuln servery

Re: Kupuje vobec niekto domeny?

Poslaťod domain v 18 Feb 2016 03:17

j4nosik píše:Okej tak som to teda skusil ale zaujimalo by ma preco je niekedy provoizia (dnparking.sk) niekedy 0,7 niekedy 0,4 a niekedy len 0,1 od coho to zavisi?

zavisi od inzerentov a tiez od providera
u tohoto ti asi nikto neporadi
Domeny na predaj FQ.sk, 19.sk, ukazka.sk, inteligencia.sk (na IQ testy), vojaci.sk, ultrabooky.sk, piloti.sk, U2.sk, hotspoty.sk, ePredaj.sk, iHudba.sk, SEOsluzby.sk
Obrázok užívateľa
domain
Člen

iTrader:

Re: Kupuje vobec niekto domeny?

Poslaťod Zeten v 29 Sep 2016 09:11

Preklepová doména mi vždy pripadala ako menší podraz na ľudí. Ich nešikovnosť využitá na maximum. Nemenovaná sieť zľavových portálov ponúka referal systém. Jeden provízny "predajca" so svojim unikátnym číslom takto dokáže speňažiť viacero domén s preklepmi - všetky nasmeruje na jedno affiliate URL a nalákaných ľudí pretvára na zákazníka. Aj to je cesta, ktorá môže byť návratná.
Iné preklepové, ako Gogle-sk, zase prinášajú prílev návštevníkov jedinému portálu, ktorý na nej nemusí zarábať, no človek nikdy nevie a udržuje si ju.
Nuž a potom tu máme tých, čo kupujú všetky tie tvary, ktoré sa neustále uvoľňujú a registrujú a stále dookola. Tvary ako strelím z brucha Markiya, Mrkiza, marikza a podobne. Každý rok sa uvoľnia a vždy sa krátko na to objaví niekto, čo sa rozhodne si doménu kúpiť. Celý rok mu nevráti miera pomýlených zadávateľov investíciu, nevytvorí žiaden zisk a už aj doménu púšťa.

Kupovať preklepové domény a mať jednoznačný názor či áno alebo nie, sa nedá. Niektoré môžu byť zlaté bane, priživovanie tak bude ziskom. Nuž a väčšina bude tých, o ktorých si len registrátor zákazník myslí, že by bolo dobré si ju chytiť.
Fanúšik Ernesta Clina, Sebastiana Bergmana aj Forresta Gumpa.
Zväčša sa moje príspevky budú dotýkať internetu a súčasnosti.
Denne som na www.zn.sk
Obrázok užívateľa
Zeten
Nový člen

Meno: Tomáš
iTrader:

Predchádzajúci

Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia