kúpa FB stránky, zmluva aj keď niesom živnostník

Si začiatočník v obore domén? Neváhaj, pytaj sa!
Virtuln servery

kúpa FB stránky, zmluva aj keď niesom živnostník

Poslaťod khaan v 28 Sep 2012 23:19

Kupujem fb stránku a nejde o nízku sumu tak sa pýtam, či je možné kúpu ošetriť nejakým dokumentom, ktorý by obe strany podpísali. Niečo čo mi môže poslúžiť ako dôkaz v prípade nejakých problémov. Stránky sa totiž dosť kradnú a nerád by som kúpil niečo čo kolovalo zlodejmi a priekupníkmi a v prípade problémov by bolo všetko na mojich pleciach. Niesom živnostník.
Za skorú reakciu ďakujem
khaan
Nový člen

iTrader:

Re: kúpa FB stránky, zmluva aj keď niesom živnostník

Poslaťod domain v 04 Okt 2012 14:52

auto si moze kupit len zivnostnik?
dom si moze kupit len zivnostnik?

dokument je jedna vec, druha vec je koho bude taky dokument zaujimat
myslis ze FB podporuje obchodovanie so strankami?
Domeny na predaj FQ.sk, 19.sk, ukazka.sk, inteligencia.sk (na IQ testy), vojaci.sk, ultrabooky.sk, piloti.sk, U2.sk, hotspoty.sk, ePredaj.sk, iHudba.sk, SEOsluzby.sk
Obrázok užívateľa
domain
Člen

iTrader:

Poslaťod RSKK v 16 Jan 2013 14:14

samozrejme možeš vystaviť hociakú zmluvu, keď niesi podnikateľ tak sa bude riadiť občianským zákonníkom, presne tak ako keby si kupoval niečo z inzercie.
Len mi prosím vysvetlite ako sa kradnú fb stránky a ako prakticky prejde "vlastníctvo" fb stránky na mňa? Stači ak predávajúci zo mňa urobí admina a ja potom jeho admin konto odstráním? Existuje vôbec vlastníctvo fb stránky, alebo je to len status admin a právo so strankou narábať?
RSKK
Nový člen

iTrader:

Poslaťod domain v 19 Mar 2013 01:59

RSKK píše:Existuje vôbec vlastníctvo fb stránky, alebo je to len status admin a právo so strankou narábať?

neexistuje ziadne pravo ani vlastnictvo

fb chce aby mu ludia generovali content a klikali na reklamy
ostatne ho nezaujima
Domeny na predaj FQ.sk, 19.sk, ukazka.sk, inteligencia.sk (na IQ testy), vojaci.sk, ultrabooky.sk, piloti.sk, U2.sk, hotspoty.sk, ePredaj.sk, iHudba.sk, SEOsluzby.sk
Obrázok užívateľa
domain
Člen

iTrader:

Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia