Klikacky

Témy a príspevky, ktoré sú proste mimo.
Virtuln servery

Re: Klikacky

Poslaťod shuwix v 16 Aug 2008 20:33

Okaj, takže ti zarobili referralovia 80$, teda ak ťa vyplatia, ale koľko času si zabil aby si ich získal? ;)
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod Leachim™ v 16 Aug 2008 20:41

Ja som to robil 4fun, nesledujem to, chcel som to skúsiť
Obrázok užívateľa
Leachim™
Člen

iTrader:

Poslaťod tomasqo v 16 Aug 2008 20:43

shuwix píše:Okaj, takže ti zarobili referralovia 80$, teda ak ťa vyplatia, ale koľko času si zabil aby si ich získal? ;)

Prevod $ na PP, žiadosť o ref. pack a a potom poslanie $ na bux.to.
tomasqo
Stály člen

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod shuwix v 16 Aug 2008 21:12

Ref pack ti neponúkajú aby si zarobil ty percentá z ľudí, čo neboli referred. Proste ty zaplatíš a nejakého payout sa zvyčajne nedočkáš. To je taký HYIP v kombinácii s tým, že ešte ľudia klikájú na reklamu, ktorú zaplatil chudák advertiser ako normál cpc, a nevie že bol oklamaný.
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod Leachim™ v 16 Aug 2008 21:38

Ako som už povedal predtým, podznám ľudí, ktorých payutli... Boli to sumy okolo 200$...
Obrázok užívateľa
Leachim™
Člen

iTrader:

Poslaťod Azrael v 18 Aug 2008 03:25

Chvalabohu ked som bol mlada socka, platili sa este strasne prachy za impulzy na dialupe :)

"Zarabat" na klikackach by bolo este menej efektivne ako je to teraz :P
Azrael
Nový člen

iTrader:

Poslaťod tomasqo v 18 Aug 2008 12:00

Socka :D Inak kto chce viac o klikačkách tak czemoney.com/forum :_)
tomasqo
Stály člen

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod shuwix v 18 Aug 2008 13:18

Klikačky sú nerentabilné asi ako hranie profi minesweeperu, sundal (vyclickal) som si lavý button na MX310 ktorá ma stála vtedy 1500 Sk. Teraz mám MX518 a už to riskovať nebudem :D
ICQ@me (at) 316 274 874
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod Webber v 21 Aug 2008 15:18

shuwix píše:Ref pack ti neponúkajú aby si zarobil ty percentá z ľudí, čo neboli referred. Proste ty zaplatíš a nejakého payout sa zvyčajne nedočkáš. To je taký HYIP v kombinácii s tým, že ešte ľudia klikájú na reklamu, ktorú zaplatil chudák advertiser ako normál cpc, a nevie že bol oklamaný.

Na bux.to sa payoutu dočka ale zacenu, že keď požiada o "výplatu" tak si počka niekolko "mesiacov" do "polroka" mu to príde ale pocka si riadne dlhu dobu, bux.to vypláca ale je to za cenu dldhého čakania.Klikačky su pyramidy da sa natom skutočne zarobit ale daný klikač musi vediet kde ma klikat a musí mať referalov inak to nemá cenu, pokial ma 500 refferalov tak sa da na danej klikačke velmi slusne zarobit. Ale, kým si zoženie refferalov to potrva, alebo si bude musieť ich kupiť, ale zase sa mu to vrati mnoho násobne. Proste musi vediet kde klikat a mat refferálov. Je to pyramídovka ako vravíte. A klikačky žiju aj stoho , že vyplatia par krát a potom , keď uz klikači inestuju do premium učtov a kupia referálov tak to scamnu. ;)
Webber

iTrader:

Klikacky diskusia

Poslaťod M@rek v 22 Aug 2008 22:39

Webber píše:Na bux.to sa payoutu dočka ale zacenu, že keď požiada o "výplatu" tak si počka niekolko "mesiacov" do "polroka" mu to príde ale pocka si riadne dlhu dobu, bux.to vypláca ale je to za cenu dldhého čakania.Klikačky su pyramidy da sa natom skutočne zarobit ale daný klikač musi vediet kde ma klikat a musí mať referalov inak to nemá cenu, pokial ma 500 refferalov tak sa da na danej klikačke velmi slusne zarobit. Ale, kým si zoženie refferalov to potrva, alebo si bude musieť ich kupiť, ale zase sa mu to vrati mnoho násobne. Proste musi vediet kde klikat a mat refferálov. Je to pyramídovka ako vravíte. A klikačky žiju aj stoho , že vyplatia par krát a potom , keď uz klikači inestuju do premium učtov a kupia referálov tak to scamnu. ;)

v niektorych veciach mas mozno pravdu, ale tak ta troska poopravim ... tak klikacky rozhodne nie su pyramidy ... mylis si to s matrix (pyramidovymi) systemami ... klikacky ziju z kupovania reklam, referalov, upgradu, pripadne jackpotov (lottery) ... scamnu to iba debili, ktori si chcu len zarobit a potom ludia prestanu doverovat klikackam ... zaklad je si najst kvalitnu klikacku a na nej zacat zarabat ... bux.to je mozno kvalitna, ale vyplaty sa dockate mozno do polroka ...
Obrázok užívateľa
M@rek
Nový člen

Meno: Marek
iTrader:

Ďalší

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia