Kde registrovať a parkovať?

Si začiatočník v obore domén? Neváhaj, pytaj sa!
Virtuln servery

Kde registrovať a parkovať?

Poslaťod svitko v 19 Dec 2011 21:34

Zdravím Vás páni.
Mám záujem zakúpiť 3 domény všetky ".com" a následne ich zaparkovať za účelom vzdelávania ohľadom tejto tématiky, ako som tu aj inde však čítal vznikajú problémy pri registrovaní a následnom parkovaní napr registrujem cez exohosting a chcem parkovať inde je problem... ak som to správne pochopil. Preto sa chcem poradiť s odborníkmi kde sa oplatí registrovať domény .com a následne ich odparkovať podľa referencií som uvažoval o parked.com lenže som sa dočítal, že ich musím mať minimálne 10. Máte pre mňa nejakú rozumnú radu?
Dakujem pekne s pozdravom Svitko :cool:
svitko
Nový člen

iTrader:

Re: Kde registrovať a parkovať?

Poslaťod Tom@S v 20 Dec 2011 21:02

napriklad cez dynadot, godaddy, v podstate sa mozes riadit cenou, tasting uz moc aktualny nie je.
Parkovat asi namedrive, ak to chces drazit tak skor sedo.
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod svitko v 20 Dec 2011 22:03

O tasting mi nejde, ked už niečo kupujem tak viem prečo a nemienim špekulovať za 10/eur ročne však je to smiešne :) ok dík za radu.
svitko
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 20 Dec 2011 23:16

No ked chces domeny parkovat tak necakaj ze tych kuskov najdes vela. Ono sa to robi trochu inak. Robis velky nakup v tisicoch kusoch a potom vyhadzujes nerentabilne kusky. Pri tisicoch je kazdy cent dobry.
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod domain v 15 Feb 2012 14:28

svitko píše:Mám záujem zakúpiť 3 domény všetky ".com" a následne ich zaparkovať za účelom vzdelávania ohľadom tejto tématiky, ako som tu aj inde však čítal vznikajú problémy pri registrovaní a následnom parkovaní napr registrujem cez exohosting a chcem parkovať inde je problem... ak som to správne pochopil. Preto sa chcem poradiť s odborníkmi kde sa oplatí registrovať domény .com a následne ich odparkovať podľa referencií som uvažoval o parked.com lenže som sa dočítal, že ich musím mať minimálne 10. Máte pre mňa nejakú rozumnú radu?

registrovat .com domeny u slovenskych resellerov nema vyznam

s 3 domenami nema cenu riesit parking (museli by to byt nejake super domeny)

parked uz nie je
domainapps som este netestoval
Domeny na predaj FQ.sk, 19.sk, ukazka.sk, inteligencia.sk (na IQ testy), vojaci.sk, ultrabooky.sk, piloti.sk, U2.sk, hotspoty.sk, ePredaj.sk, iHudba.sk, SEOsluzby.sk
Obrázok užívateľa
domain
Člen

iTrader:

Poslaťod webos v 19 Apr 2012 15:30

Chcem kúpiť vyhliadnutú domena na sedo.com. Môžem domenu kupit cez sedo a byt pritom aj registrator(teda majitel domeny) ,alebo bude registrator sedo? Zaroven by som ju ta parkoval.
webos
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Doomm v 06 Jún 2012 22:05

webos píše:Chcem kúpiť vyhliadnutú domena na sedo.com. Môžem domenu kupit cez sedo a byt pritom aj registrator(teda majitel domeny) ,alebo bude registrator sedo? Zaroven by som ju ta parkoval.

registrátor, alebo majiteľ? Pozor na pojmy. Čo sa týka registrátora - môžeš ju registrovať cez kohokoľvek a parkovať cez sedo...
Zahraj sa Online Hry alebo si prečítaj Ženský Magazín
Kúp si Šperky Swarovski alebo ak hľadáš niečo lacnejšie, určite Ťa poteší Bižutéria
Doomm
Člen

iTrader:

Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia