Kamahl

Kto si, čo vieš, aké máš záujmy a projetky,...
Virtuln servery

Kamahl

Poslaťod Kamahl v 01 Okt 2008 15:18

Nazdar vsetci :) .
Mozno ma uz poznate z inych for (phpbb3, phpbb, phpbb.cz, phpbb.com a dalsich phpbb podpôr alebo poznate hardheavy.sk). Ak nie tak sa v kratkosti predstavim. Som Martin, student z BA.
Programovacie jazyky neovladam ale aj tak programujem v C, php, JS. :D , neovladam ani html a css, ale napriek tomu ma bavi (a zivi) tvorba stylov pre phpbb3 a tvorba stranok. Moje modifikacie mozete najst na http://www.phpbb.hardheavy.sk, co sluzi ako ulozisko mojich a Culpritovych (porpora z phpbb.cz) modifikacii a stylov, navodov.. Ak vas zaujima tvorba stylov a modov, kludne sa mi ozvite a budem rad ak sa k nam pridate (tj. uvernenie svojich free modov, stylov a navodov na spomenutej stranke a vzajomna pomoc pri kodeni dalsich modov).
Okrem toho som zalozil hudobny portal a forum www.hardheavy.sk , funguje uz vyse rok a mozete na nom diskutovat nie len o metale a rocku, dozvediet sa rozne info z metalovej sceny atd.
Kamahl
Nový člen

iTrader:

Re: Kamahl

Poslaťod Tom@S v 01 Okt 2008 15:23

tak vitaj mozno vyuzijem tvoje sluzby na update fora na novsiu verziu, lebo mne sa nechce a nie som si isty ci by vsetky mody slapali ako maju :D
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod Kamahl v 01 Okt 2008 15:35

este doplnim preco som sa sem registroval. povodne som sa chcel spytat jednu otazku, ale po registraci som zabudol aku, to je casty problem s mojou kratkou pamatou. no komunita je tu fajna ako tak citam, a sice neprispejem asi nicim hodnotnym, kedze moje znalosti tejto tematiky su nulove, aspon sa nieco priucim o domenach :)

to tomas: njn ty si strasne lenivy a pritom to stale zvalujes na nedostatok casu :D kludne ma mozes vyuzit aj na phpbb3.sk
Kamahl
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 01 Okt 2008 15:37

tak mam milion inych veci ako aupdatovat forum napisat poriadny clanok na blog tiez pekne dlho trva a potom este obchody + praca
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod Kamahl v 01 Okt 2008 15:40

ja viem... ;) som na tom podobne a ked to malo casu uz mam, bezim do krcmi alebo ho travim mimo PC, kedze vacsinu casu sedim len za nim
Kamahl
Nový člen

iTrader:

Poslaťod shuwix v 01 Okt 2008 17:50

Welcome. Tu prosím vložiť správny poplatok uhradený kolkovou známkou o nominálnej hodnote 50 Sk do kasičky - zbierka na dôstojný dôchodok pre vyslúžilých moderátorov :D
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod brian v 01 Okt 2008 23:10

:D ty kokos tak posledna veta ma u teba shuwix zabila :D sorry za OT

vitaj hard&heavy Kamahl alias Martin :)
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

Meno: Brian
iTrader:

Poslaťod Morasino v 04 Okt 2008 14:02

Vitej :-)
Obrázok užívateľa
Morasino
Nový člen

iTrader:

Späť na Predstavte sa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia