Ivan Lazarov alias Dev1

Kto si, čo vieš, aké máš záujmy a projetky,...
Virtuln servery

Ivan Lazarov alias Dev1

Poslaťod Dev1 v 04 Jún 2008 15:46

Taaakze zdravim vsetkych, volam sa Ivan Lazarov a vacsina cesko slovenskej pc (asi len gamingovej :roll: ) komunity ma pozna pod nickom Dev1. Asi 3 roky spat som si regol pre moj cs team domenu fu-gaming.com ktora nasledne expirovala a nechcelo sa mi ju obnovovat to som este nevedel aky ma potencial lebo mi domainerstvo ani parkovanie nic nehovorilo ked som ju chcel nasledne o mesiac kupit uz ju dakto parkoval. Bol som dost prekvapeny ale podla vsetkeho na nu vdaka mojmu teamu siel slusny traffic. Tak som si regol novu domen fu.sk ktora bola este omnoho lepsia pre moje uceli ale tak tiez mi kvasila na sieti a po roku zase expirovala ale nechcel som aby sa opakovalo to iste co s fu-gaming tak som ju predlzil ale stale som dako neparkoval ani sa o to nezaujimal, jedine co ma troska zacalo vdaka tomu bavit bolo kupovat domeny. Tyzden do zadu som sa ani neviem akym sposobom dostal k takemu tomu pravemu domainerstvu. Prvu domenu som si sice zaparkoval cca to bol tusim april ale to bolo vsetko. Az teraz som si vsimal ze ono to dokaze aj zarabat ked sa clovek snazi tak som tomu posledny tyzden venoval neskutocne vela casu. Penazi sice nieje nikdy dost ale kupovanie domen mi prislo poslednu dobu skoro ako droga. Vidim peknu volnu domenu a uz ju musim mat :lol:

Momentalne teraz vlastnim asi 20 domen. Z toho par ide na urcite projekty a ostatne su zaparkovane a skumam ako sa spravaju aby som v buducnosti vedel reagovat. Jedine co ma hneva ze som si poriadne nenastudoval term of use na ND.com o com je tit a podobne, mal som tam svoju momentalne super zarabajucu domenu 01sec.com ktora mala podaktore dni aj 0.55euro za klik lenze co cert nechcel zablokovali ju na ND , dovod neviem ale co som cital par pravidiel som tam porusil, napriklad som si nechcene sam klikol. Poslal som ju dakomu nech mi klikne a tak. Skolacka chyba no, teraz ju mam na sedo a tam je za click priblizne 0.10euro sem tam skoci na 0.20 co su krasne dni ked mi tam dakto klikne 10x . Co nechapem vsak je ze mam domenu aearium.com ktora nech robim co robim, nepresiahne 0.02euro za klik...

Tie hadam lepsie domeny co mam su luckers.org , 01sec.com , fu.sk , cliqing.com,org,info,biz,net,sk,cz,eu (ten pojde na projekt to preto tolko variant :roll: ) dalej liluxo.com a zopar inych este ktore asi niesu uz boh vie co a donedavna som myslel ze aj domena ako pcacp.org ktora sa hra na super alexa rank stranku ci SAVEROLLERSKATING.ORG ktora ako mi tomas napisal je podla vsetkeho len PR fake, co ma mrzi ale chybou sa clovek uci ;) jednoznacne planujem cez leto sa do domainersta pustit na plno a rad by som mal zbierku 1000ciek domen.

No ale uz mi to moc mele, co bohuzial vzdy takze dufam ze nevadi ze som sa tu tak rozpisal. Ale take zaverecne slova, ako raz povedal (ak sa nepletiem zaciatok roku 1900) riaditel patentoveho uradu, " Vsetko uz bolo vymyslene" tak presne tak isto to vidim s nasim krasnym nieco pod 20 rocnym internetom, je tam tolko moznosti ci uz zbohatnut preslavit sa alebo daco ine az je to strasidelne, len sa treba chopit sance a mat nieco v hlave. Takze lovu zdar ! :D
Dev1
Nový člen

iTrader:

Re: Ivan Lazarov alias Dev1

Poslaťod tomasqo v 04 Jún 2008 16:08

Čau, cs player :D
Môj spolužiak porazil team kde si hral, defeaters :P

A vitaj, máš dosť domén :) A chcem sa spýtať, ako Ťa napadla doména typu aearium.com ?
tomasqo
Stály člen

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod Dev1 v 04 Jún 2008 17:15

za defeaters som nikdy nehral, bol som pod ich team webom len aby sme mohli hrat narodne zapasy 4ja z FU.sk :D
ako? Rad vymyslam a aearium znamena latinsky peniaze :P
Dev1
Nový člen

iTrader:

Poslaťod tomasqo v 04 Jún 2008 17:40

Aha. No a čo ale aj tak porazili ten team :P
tomasqo
Stály člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 04 Jún 2008 17:55

vitaj a nech sa dari ;)
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod Azrael v 05 Jún 2008 13:52

Jo, vo FU hral brat spoluziaka zo strednej :) Straciak.
Azrael
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Dev1 v 05 Jún 2008 16:05

FU.sk som zalozil a momentalne v nom robim managera, ako hovoris ze sa volal? :D
Dev1
Nový člen

iTrader:

Poslaťod seeky v 30 Aug 2008 08:06

hh tak to by som o tebe nepovedal ze si taky obchodnik:D
seeky
Nový člen

iTrader:

Poslaťod destrojer199 v 18 Nov 2009 20:31

je tu dev1 ??? XD pls ak si tu XD napis mi na icq 565674181 prosim
destrojer199
Nový člen

iTrader:

Poslaťod RazZzoR v 26 Okt 2010 21:00

Dev1 napises mii pls na skype stikutko0910 alebo ICQ 563778645
RazZzoR
Nový člen

iTrader:

Ďalší

Späť na Predstavte sa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia