informacie o Vip zone

Oznamy o zmenách a novinkách na fóre Domainer.sk
Virtuln servery

informacie o Vip zone

Poslaťod Tom@S v 22 Jún 2008 02:49

Ucel: Jediny a hlavny ucel tejto sekcie je vyzbierat financne prostriedky na popularizaciu tohto fora (zatial len) cez PPC reklamu. Teda prostriedky sa otocia, neskoncia v kapse nikoho z tohto fora.
Poplatok:Poplatok je symbolicky 20 sk na mesiac. Pre zvysok tohto roka (2008) je cena nemenna. Kazdy dalsi rok sa cena moze menit v zavislosti od ponukanych informacii a dopyte po clenstve. Cena vsak bude taktiez pevna na cely dalsi rok a bude zverejnena.
Kontakt: Ak mate zaujem o vip clenstvo kontaktujte ma bud cez mail ci icq, alebo sukromnou spravou, aby bola pripadna komunikacia dokumentovatelna. Dalsie informacie poskytnem cez tieto zdroje.
Vyhody:
  • Vstup len pre clenov cize informacie budu sirene v uzkom kruhu
  • moznost vlastneho mailu v tvare meno@domainer.sk (len na nespamove ucely)
  • Moznost generovania zoznamov volnych domen podla poziadavky z roznych zdrojov.
  • Zdielanie informacii len s ludmi v obore, cize bez spamu a OT laikov a anonymov
  • zoznamy top domen, prvotne zverejnenie bude v tejto sekcii a az potom verejne v inej casti fora
  • zlavove kupony pre registraciu domen
  • mnozstvo scriptov/klonov pre vase weby aj na poziadanie
  • pravo veta- ak si nebudete zelat zverejnit nejake informacie vami/pre vas poskytnute v tejto sekcii, nespravi tak nik pod podmienkou vylucenie z fora.
  • spolupodielanie sa na smerovani fora a vyuziti financii z clenstva
  • neskor mozno dalsie zaujimave vyhody
Samozrejme je to dobrovolne a kto chce byt pri informaciach 1. ma tuto moznost. Ostatni nebudu odsunuti na druhu kolaj ale informacie sa k nim dostanu neskor. Taketo clenstva nie su nicim vynimocnym ani na zahranicnych fora ako je napriklad http://www.dnforum.com ba dokonca idu dalej a pre vstup do niektorych zakladnych sekcii je nutne si zapltit.
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Späť na Oznámenia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia