info o kupe domen

Si začiatočník v obore domén? Neváhaj, pytaj sa!
Virtuln servery

info o kupe domen

Poslaťod Zeus_BB v 11 Nov 2010 16:50

Dobry den,

som tu novy a som velkym fanusikom Vasej stranky.....poznam ju len kratko ale obzeram ju kazdy den......velmi ma zaujali domeny a "podnikanie" s nimi.......mam zaujem o kupu niekolkych domen s .sk konckovkou...chcel by osm sa len spytat - nechapem ked na SVK osm nasiel najalcnesjiu asi za 14euro jednu domenu - ako je mozne ze iny ludia predavaju domeny aj za 10 euro a zarabaju na tom??? alebo - chcel by som Vas poprosit o radu, kde by som najlacnejsie kupil domenu s .sk konckovkou? dakujem........
Zeus_BB
Nový člen

iTrader:

Re: info o kupe domen

Poslaťod Tom@S v 11 Nov 2010 17:47

no ked predaj sk domenu za 10 tak si v strate, aj keby si predaval domeny za 20€ nie je to podnikanie, 3€ zisk je smiesny.
Najlacnejsie domeny su momentalne asi cez elbianic.sk pripadne niektore hostingy ponukaju domenu na 1 rok zdarma ale s hostingom.
Este jedna rada, podnikat s domenami na slovensku je skoro nemozne, robi to len par jednotlivcov.
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod Zeus_BB v 11 Nov 2010 18:09

dakujem za radu-odpoved....no skusim daco kupit......urcite to hodim aj sem :)))) s pozdravom....
Zeus_BB
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 11 Nov 2010 18:56

tu sa vacisnou kupuju kvalitne domeny alebo zabehnute projekty, kadejakych zvlastnych domen sa tu predava vela, ale preda sa ich minimum. Ja osobne mam velky zaujem o kvalitne domeny, mozno nieco take najdes, ale o tom velmi pochybujem.
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod Zeus_BB v 11 Nov 2010 19:43

hm.....mam napisany zoznam par domen.........buduci tyzden od pondelka ich planujem kupit.....mozno zaujmu mozno nie......som novy tak skusim :))))))))) mozno domeny zaujmu.......urcite ich tu zverejnim......ak teda mozem......a samozrejme dakujem za rady a odpovede......
Zeus_BB
Nový člen

iTrader:

Poslaťod peto v 13 Nov 2010 17:50

Zeus_BB píše:Dobry den,
- chcel by som Vas poprosit o radu, kde by som najlacnejsie kupil domenu s .sk konckovkou? dakujem........

skus subreg.cz maju tam akciu na SK domeny za 11,50 eur bez DPH
peto
Nový člen

iTrader:

Späť na Otázky nováčikov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia