hodnota domeny futbal.pro ?

Pomôžte oceniť domény ostatným členom.
Virtuln servery

hodnota domeny futbal.pro ?

Poslaťod samotar13 v 15 Apr 2013 18:08

zdravim, chcel by som vas poprosit o ocenenie domeny :

futbal.pro

hodila by sa pre eshop, alebo online telku,

privitam vase nazory, dakujem.
samotar13
Nový člen

iTrader:

Re: hodnota domeny futbal.pro ?

Poslaťod samotar13 v 19 Apr 2013 01:49

nikto nic?
samotar13
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 19 Apr 2013 11:33

podla mna 0 za samotnu domenu.
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod Doomm v 22 Apr 2013 19:09

Problém je, že slovo futbal je slovenské a Slováci sú vo všeobecnosti veľmi konzervatívni - inú koncovku ako .sk, či .eu, prinajhoršom .com pre bežného užívateľa použiť pomaly ani nemôžeš...

football.pro by bolo trochu iné kafe...
Zahraj sa Online Hry alebo si prečítaj Ženský Magazín
Kúp si Šperky Swarovski alebo ak hľadáš niečo lacnejšie, určite Ťa poteší Bižutéria
Doomm
Člen

iTrader:

Poslaťod Zeten v 29 Sep 2016 09:24

Doomm má pravdu.

.PRO koncovka je určená pre profesionálov, firmy. Už jej registrácia je podmienená vlastnením firmy, živnosti. Alebo sa doména registruje v mene registrátora / webhostingu. Základná filozofia domény však bola pri jej zrode ponúknuť koncovku firmám a profesionálom. Čakal by som tak pod doménou obchod s kopačkami, či loptami, alebo vývojový labák na výskum nových vlákien a podobne. Do marketingu by bolo nutné vložiť veľa peňazí. Ťažiť čisto z Googlu a indexovaného obsahu je skrátka.... o hubu.
Na druhej strane, celkom bezcenná nie je. Ten Google by sa mohol pri dobrom obsahu postarať o návratnosť... ale len určitú. Urobiť magazín, dobrý marketing na webe, iných svojich portáloch, na Facebooku, písať a dať pozor na práva k obrázkam - skrátka niečo, nech nejde len o doménu, ale nech má aj nejaký obsah, by nemuselo byť celkom na škodu.

Doména je krátka, nie zbytočne dlhá, jedno slovo. Nedá sa vyčísliť jej hodnota. Skôr skús nejako pochopiť "tabuľku":

Doména *.PRO má hodnotu jedného roka jej úhrady. Vždy.
Plus jedno slovo futbal, bez čísiel a iných slov. Akákoľvek doména s takýmito vlastnosťami má nejakú hodnotu - nedá sa určiť, pre kohokoľvek je tá hodnota iná. Najmä ak je to rozšírené slovo. Aj keby si vlastnil poviem príklad: nabytok.biz, stale je to hodnotnejšie ako vyrezavanynabytok.biz alebo supernabytok1.biz, čo je už naozaj bezcenná doména.
Futbal.pro ale nie je celkom bezcenná. Má hodnotu domény a hodnotu jedného slova, ktoré sa dá použiť a využiť. Len si to bude žiadať viac investície do marketingu, "osvety", alebo sa spoľahnúť len na vyhľadávanie, čo žiaľ zostáva väčšine portálov dnes pri tak masívnej konkurencii pre tak malý trh ako je Slovensko.
Fanúšik Ernesta Clina, Sebastiana Bergmana aj Forresta Gumpa.
Zväčša sa moje príspevky budú dotýkať internetu a súčasnosti.
Denne som na www.zn.sk
Obrázok užívateľa
Zeten
Nový člen

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod tibkor v 22 Dec 2016 15:19

presne ako sa tu spomína. takto sama o sebe momentálne nič moc. najlepšie to vystihol komentár predomnou
Vášnivý čitateľ, diskutér a fanúšik kvalitných parfémov a hlavne vôní Bvlgari.
tibkor
Nový člen

iTrader:

Späť na Hodnotenie domén

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia