Google vydal SEO prirucku

Diskusia o vyhľadávačoch ako Google, MSN, Yahoo, Seznam, Centrum a iné.
Všetko o zmenách, ktoré ste postrehli, relevancia výsledkov, vedľajšie produkty,..(nie SEO).
Virtuln servery

Google vydal SEO prirucku

Poslaťod Tom@S v 13 Nov 2008 12:55

Kto odobera novinku z webmaster google blogu tak si mozno vsimol ze vydali kratku prirucku pre zaciatocnikov v SEO s hlavnymi principmi. No a kedze to vydal samotny google koncia tu dohady ci je to spravne alebo nie. Pre mna nic nove su tam len zakladne praktiky ale pre zaciatocnikov pomocnik
http://googlewebmastercentral.blogspot. ... guide.html
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Re: Google vydal SEO prirucku

Poslaťod SEO-Profesional.cz v 22 Nov 2008 18:47

Už i Google zabrouzdal k vykopávání zastaralých informací. Trochu mi tím připomíná začínající blogy, který chtějí napsat pár informací o SEO, aby nahonili nějaký ten obsah obsahující klíčová slova z oboru.
Ten Google SEO guide mi přijde jako kravina, tak přece takových informací už je na webu více než dost a tento krok byl z mého hlediska absolutně zbytečný a navíc si tím trochu naběhli, jelikož si v tom textu i trochu protiřečí. Text nepřináší žádné nové informace, jen zbytečně vykopává staré principy.
SEO Blog - Rady, tipy a výzkumy z oblasti SEO a SEM
SEO-Profesional.cz
Nový člen

Meno: Miroslav Stibůrek
iTrader:

Poslaťod Tom@S v 22 Nov 2008 19:03

co tym sleduju tazko povedat, ako pisem je to pre beginnerov
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod shuwix v 22 Nov 2008 19:06

A hlavne pre nováčikov je to lepšie ako sa brodiť množstvom hoaxov :D
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod domain v 24 Nov 2008 10:47

SEO-Profesional.cz píše:Ten Google SEO guide mi přijde jako kravina, tak přece takových informací už je na webu více než dost a tento krok byl z mého hlediska absolutně zbytečný a navíc si tím trochu naběhli, jelikož si v tom textu i trochu protiřečí. Text nepřináší žádné nové informace, jen zbytečně vykopává staré principy.

Nikto ta nenuti to citat. Na webe je dost miesta, tak co je ta do toho, co Google publikuje? Je to ich vec, oni si platia za hosting. Ty to nemusis citat, ani komentovat. Ale chces. Ten tvoj komentar je zbytocny.
Domeny na predaj FQ.sk, 19.sk, ukazka.sk, inteligencia.sk (na IQ testy), vojaci.sk, ultrabooky.sk, piloti.sk, U2.sk, hotspoty.sk, ePredaj.sk, iHudba.sk, SEOsluzby.sk
Obrázok užívateľa
domain
Člen

iTrader:

Poslaťod SEO-Profesional.cz v 26 Nov 2008 00:19

domain píše:Nikto ta nenuti to citat. Na webe je dost miesta, tak co je ta do toho, co Google publikuje? Je to ich vec, oni si platia za hosting. Ty to nemusis citat, ani komentovat. Ale chces. Ten tvoj komentar je zbytocny.

Ted taky trochu nechapu smysl tveho komentare. Jak tohle muzes rict, vzdyt prece se tu jedna o diskuzi, upozornuji jsme na diskuznim foru, tak proc bych nemohl pridat svuj nazor na ten jejich vytvor. Z toho komentare si lidi mohou vzit to, ze si tam Google i protireci, coz pro tvoji informaci znamena, ze tam castecne spatne radej. Cetl si to vubec?
SEO Blog - Rady, tipy a výzkumy z oblasti SEO a SEM
SEO-Profesional.cz
Nový člen

Meno: Miroslav Stibůrek
iTrader:

Poslaťod shuwix v 26 Nov 2008 23:50

No ale Tomáš chcel povedať, že nikto nikoho nenúti tú príručku čítať. To nemyslel, že ty nemusíš čítať toto fórum. Možno to má daná slovná kombinácia v čestine máličko iný význam ale u nás to znamená - Nečítaj google guide ak nechceš :D Poznáš lepšie SEO weby, poznáš, to je fajn :)

Ak si tam niečo odporuje tak si to človek čo si to celé prečíta všimne.
Ale je fajn, že niečo vydá aj Google, aj keď pre úplných začiatočníkov. Môžu sa niečoho chytiť a nemusia skúmať x zdrojov či je to či ono skutočne pravdivé. Osobne som sa ešte nedostal k čítaniu hentoho guidu ale myslím, že to naškodu určite nieje.
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod domain v 17 Dec 2008 15:45

SEO-Profesional.cz píše:
domain píše:Nikto ta nenuti to citat. Na webe je dost miesta, tak co je ta do toho, co Google publikuje? Je to ich vec, oni si platia za hosting. Ty to nemusis citat, ani komentovat. Ale chces. Ten tvoj komentar je zbytocny.

Ted taky trochu nechapu smysl tveho komentare.

Nazvat nieco kravinou nie je az taka diskusia. Mozno nechapes ich marketing, ale zatial je velmi uspesny, aj ked sa nam ich monopolisticke sklony nepacia.
Domeny na predaj FQ.sk, 19.sk, ukazka.sk, inteligencia.sk (na IQ testy), vojaci.sk, ultrabooky.sk, piloti.sk, U2.sk, hotspoty.sk, ePredaj.sk, iHudba.sk, SEOsluzby.sk
Obrázok užívateľa
domain
Člen

iTrader:

Poslaťod neville.sk v 13 Mar 2009 22:54

Az take zle to neni. Aspon ked uz aj google to dal na svoju stranku snad sa dostavia lepsie weby. Niekedy sa presurfujem na dost cudne stranky, pri ktorych rozmyslam ako moze niekto taketo prevadzkovat :P Mimochodom je pravda, ze sa SEO metody uz popisuju mockrat, ale musel som ich pridat tiez na nasu stranku http://www.optimalizaciaseo.sk/navody.php ani nie kvoli programatorom, ale kvoli zdatnejse klientele :)
neville.sk
Nový člen

iTrader:

Poslaťod wakro v 03 Sep 2009 11:14

tiez som napisal jednoduchy navod na optimalizaciu web stranky pre zaciatocnikov. Navodov je kopu, tak este jeden :)

http://www.peknastranka.sk/news/navod-na-optimalizaciu-web-stranky-pre-zaciatocnikov/
wakro
Nový člen

iTrader:

Späť na Vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia