Etarget kredit so zľavou 20 percent - rýchly presun cez ID

Rady a skúsenosti s používaním internetovej reklamy.
Adsense, etarget, directo, obchod s odkazmi a bannerovou reklamou na webe, virál marketing,...
Virtuln servery

Etarget kredit so zľavou 20 percent - rýchly presun cez ID

Poslaťod onlinetip v 12 Apr 2016 19:52

Presuniem kredit v celkovej výške 115 EUR na Váš etarget účet so zľavou 20%.

Ak máte záujem aj o menšie časti alebo len časť z kreditu môžeme sa dohodnúť aj na nižších čiastkach.

Platba: Paypal, banka, skrill, prípadne dohoda

Dôvod predaja:

Nakoľko už nevyužívam tento kredit a peniaze mi "ležia na účte" rozhodol som sa ho predať, pretože nemám nové možnosti jeho využitia.

Presun kreditu:

Pre tých čo nevedia ako to funguje, uvádzam stručný popis. Presun kreditu je jednoduchý, nakoľko služba umožňuje presunuť kredit na ďalší etarget účet pomocou "ID čísla", ktoré ste získali pri registrácií. Presun je uskutočnený v priebehu niekoľko sekúnd.

V prípade nejasností alebo ďalších otázok ma kontaktuje.
onlinetip
Nový člen

iTrader:

Re: Etarget kredit so zľavou 30 percent - rýchly presun cez

Poslaťod onlinetip v 21 Apr 2016 11:12

onlinetip píše:Presuniem kredit v celkovej výške 300 EUR na Váš etarget účet so zľavou 30%.

Ak máte záujem aj o menšie časti alebo len časť z kreditu môžeme sa dohodnúť aj na nižších čiastkach.

Platba: banka,prípadne dohoda

Dôvod predaja:

Nakoľko už nevyužívam tento kredit a peniaze mi "ležia na účte" rozhodol som sa ho predať, pretože nemám nové možnosti jeho využitia.

Presun kreditu:

Pre tých čo nevedia ako to funguje, uvádzam stručný popis. Presun kreditu je jednoduchý, nakoľko služba umožňuje presunuť kredit na ďalší etarget účet pomocou "ID čísla", ktoré ste získali pri registrácií. Presun je uskutočnený v priebehu niekoľko sekúnd.

V prípade nejasností alebo ďalších otázok ma kontaktuje.
onlinetip
Nový člen

iTrader:

Späť na Internetová reklama

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia