ElbiaHosting.sk

Názory a skúsenosti s webhostingovými spoločnosťami a službami. Prezentácia nových webhostingových ponúk a akcií.
Virtuln servery

Re: ElbiaHosting.sk

Poslaťod zhulo v 13 Máj 2011 02:11

Elbia majú nejaký ten multihosting, no ten systém mi nevyhovuje, ten je už fakt pre náročnejších zákazníkov.
Mne by stačilo úplne to čo mám, len s viacerými doménami. Na elbii sa dá toto dokúpiť, no to by sa mi už dosť predražilo, a ako študent uvítam každé ušetrené euro.
Koncom leta budem hľadať nejakú najlepšiu alternatívu pre multihosting. Snáď si nájdem niečo, čo mi bude plne vyhovovať :)
zhulo
Nový člen

iTrader:

Poslaťod elbia v 13 Máj 2011 11:39

Pre 15 a viac domen odporucam http://www.multihosting.sk, ktory u nas pri takomto pocte vyjde cenovo vyhodnejsie ako http://www.ElbiaHosting.sk. Sluzba nema obmedzenie na pocet domen :-) Presun je uplne bezproblemovy, jedna sa proste o zmenu balika.
elbia
Nový člen

iTrader:

Poslaťod brian v 13 Máj 2011 13:37

prave pozeram ake su podminky pri roznych multihostingoch - niekto ma obmedzenie na domeny, niekto na traffic, niekto ma miesto

neviem, ja osobne by som si zatial ziadny multihosting nevybral na Slovensku...

V zahranici uz jeden multihosting mam - servage.net - mam tam 750 GB miesta, a 7500 GB mesacny traffic, pocet domen, mailov, mysql nie je obmedzeny ..

cena? 53.55 Eur na 6 mesiacov :) cize na rok ma to stoji 107.10 Eur - kedze to platim polrocne

ak by som to platil 14 mesacne (cena by bola 90.3 USD/63 Eur) a ak 29 mesacne (cena by bola 179.80 USD/125.50 Eur)

ak niekto najde na Slovensku podobny multihosting, mozete sa kludne ozvat :)
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

Meno: Brian
iTrader:

Poslaťod zhulo v 13 Máj 2011 14:21

elbia - áno o Vašom multihostingu viem

brian - napr taký multihosting ako máš ty je pre mňa úplne zbytočný. Väčšinou mám malé stránky, ktoré nie sú náročné ani na miesto ani na traffic. Tých 750 GB je pre mňa fakt niečo nevyužiteľné, keď teraz mám 3 GB a využívam 400MB. Traffic som ešte väčší ako ako 10 GB za mesiac nemal tiež. A to mám dve domény a asi 10 subdomén, čiže taký hosting je pre mňa fakt zbytočný.

Mne by stačilo, keby som mal ten čo mám, len s takou zmenou, že subdomény by boli obmedzené na 2 na jednu doménu, no domén aspoň 20 :D
zhulo
Nový člen

iTrader:

Poslaťod brian v 13 Máj 2011 22:13

zhulo to je pravda ze ten multihosting co mam je zbytocny - ale ked si zacnes ratat co vsetko tam mas a kolko domen tam chces dat, je zle ked ta obmedzuje bud pocet domen, alebo data ...
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

Meno: Brian
iTrader:

Predchádzajúci

Späť na Webhostingy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia