Domena hokey.sk bola volna

Tipy na voľné domény pre registráciu.
Virtuln servery

Domena hokey.sk bola volna

Poslaťod nepto v 07 Jún 2011 10:20

Ked som prerabal registracne skripty nasej firmy, potreboval som nejaku testovaciu domenu. Blizili sa majstrovstva sveta v hokeji v Bratislave a cuduj sa svete, domena http://www.hokey.sk bola seriozne volna. Tak som ju zaregistroval. Boli predtym nejake pokusy ju zaparkovat na Sedo, ale zrejme sa neosvedcila:

http://www.backorder.sk/domena/hokey.sk

Zaujimave, pretoze ked som ju umiestnil na DNparking, tak zacala zarabat prakticky okamzite. Co robite domaineri, ze vam taketo kusky uchadzaju? Spite na vavrinoch? Je fakt, ze boli tie majtrovstva, to malo nato asi dost vplyv, ale teraz je uz davno po majstrovstvach a domena je stale vykonna.

Tym chcem povedat, ze dobre kusky sa daju najst aj nezaregistrovane. Je to sice mensia anti-reklama na nas http://www.backorder.sk, ale jednoducho plati: nie vsetko co bolo registrovane je dobre, aj to co este nebolo moze byt fajn. Myslite nato :)
nepto
Nový člen

iTrader:

Re: Domena hokey.sk bola volna

Poslaťod Brozman v 07 Jún 2011 14:24

Nemozem sa nazyvat domainerom, kedze pocet mojich domen zratam na vsetkych svojich prstoch, ale s istotou ti mozem povedat, ze keby si sa trosku poprehraboval v zoznamoch, tak najdes desiatky kvalitnych domen, ktore uz boli zaregistrovane, ale ,,bohuzial,, ich majitel nepredlzil.

A ake su zarobky na tejto domene?
Brozman
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Tiborr v 08 Jún 2011 20:40

Kde to zacalo akoze zarabat? na dnparking.sk ??
Tiborr
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Tiborr v 08 Jún 2011 20:48

dnparking.sk je najvacsi "cierny" buziness na slovensku!
A preco? Lebo pouzivaju etarget reklamu. Staci pozriet zdrojovy kod stranky.

Podvod, a neviem ci to nie je aj trestne?!?

(oni mozu bar kedy klikavat na reklamu za co niekto niekde PLATI!)
Tiborr
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 08 Jún 2011 21:46

za to ze privedz zakaznika. Ked ma niekto www.plastove-dvere.sk a niekto to napise alebo hlada a prejde cez reklamu je to to iste, akoby presiel zo sme alebo od hocikial na webe. A upraveny kod vselijako ma x webov, uz som videl vselijake kamuflaze, hento je bezny parking
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod Tiborr v 08 Jún 2011 22:28

Tom@S píše:za to ze privedz zakaznika. Ked ma niekto http://www.plastove-dvere.sk a niekto to napise alebo hlada a prejde cez reklamu je to to iste, akoby presiel zo sme alebo od hocikial na webe. A upraveny kod vselijako ma x webov, uz som videl vselijake kamuflaze, hento je bezny parking

Ok, ale potom preco upravuju kod?
Odkial viem ze tam niekto neklikava naschval?

A este nieco, ak to nahlasis, etarget posle naspat spravu: ze stranka xyz nie je klientom.
Naposledy upravil Tiborr dňa 08 Jún 2011 22:34, celkovo upravené 1
Tiborr
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 08 Jún 2011 22:33

Klikat schvalne na reklamu moze kazdy a hocikde. Ako sa sprava etarget ku svojim inzerentom je uz jeho vec.
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod Tiborr v 08 Jún 2011 22:39

Tom@S píše:Klikat schvalne na reklamu moze kazdy a hocikde. Ako sa sprava etarget ku svojim inzerentom je uz jeho vec.

Bezny parking je napr. tu: sex.co

To co ide na slovensku je podvod. nic ine. ak niekto upravuje kod tak tam uz nieco je. a asi to uznas aj Ty.
Tiborr
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Marty_SVK v 09 Jún 2011 09:39

Tiborr píše:
Tom@S píše:Klikat schvalne na reklamu moze kazdy a hocikde. Ako sa sprava etarget ku svojim inzerentom je uz jeho vec.

To co ide na slovensku je podvod. nic ine. ak niekto upravuje kod tak tam uz nieco je. a asi to uznas aj Ty.

Ak to s nimi maju dohodnute, tak nie. A nevyskakuj tu, ked sa do toho prd rozumies.
Zabav sa hraním online hier / pc hry, hry na stiahnutie na Gamestar.sk / Eshop s PC, XBOX, PS2, PS3 hrami - Zavislak.sk
Obrázok užívateľa
Marty_SVK
Člen

iTrader:

Poslaťod Tiborr v 09 Jún 2011 12:49

Marty_SVK píše:
Tiborr píše:

Ak to s nimi maju dohodnute, tak nie. A nevyskakuj tu, ked sa do toho prd rozumies.

Dohodnute? :lol:
Citaj hore: "A este nieco, ak to nahlasis, etarget posle naspat spravu: ze stranka xyz nie je klientom."
Tiborr
Nový člen

iTrader:

Ďalší

Späť na Voľné domény

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia