Cenzura na blogu domainera

Témy a príspevky, ktoré sú proste mimo.
Virtuln servery

Re: Cenzura na blogu domainera

Poslaťod Tom@S v 12 Aug 2008 23:07

blog je moja osobna vec nema nic spolocne s forom takze neviem co to sem pleties sa chces zase zviditelnit alebo co? Nikde nie je napisane ze budem schvalovat kazdy prispevok a odpoved na kazdy koment, tak isto ako ta ho nenuti nikto citat, nepaci sa ti- dovidenia, lahke riesenie podobne som to vyriesil s seochat forom(aj ked za tym stoji jedna osoba a nie je to tybi) a vsetci sme spokojni
Neviem ako ty ale ja za cenzuru nepovazujem neschvalenie kazdeho komentu :?:
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod shuwix v 12 Aug 2008 23:13

Okuin, každý Admin je ako princezná, krásny, milý, ale zlý jaq čert keď robíš niečo čo sa mu nepáči. A tú druhá časť, kde sa ideš hádať as adminom tohto fóra (ale blogerom na svojom blogu) sa už ani neoplatí komentovať.

Proset to hoď za hlavu a ideme ďalej a nebudeme tu trucovať a vyhadzovať si na oči nezmysli. Proste to tam Tomáš nechcel tak to tam nie je.
Máš to ako so psom, si rád, že ho máš na pozemku, tešíš sa keď sa hraje, ale exkrementy vyhadzuješ. :D
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 12 Aug 2008 23:18

mne ten jeho koment prisiel ako dalsi spam a proste som ho tam nechcel, zhodil moj argument aj ked skor sa jednalo o ten druhy ako o ten prvy a naopak hned podhodil svoje sluzby, tomu hovorim ja spam, zase, takze som sa rozhodol prispevok neschvalit a je to moje sväte pravo a nikomu nie som povinny vysvetlovat preco ano, preco nie a zvlast ked ide o reklamu!Je to to iste ako ked sa blbo komentuje v sekcii trh. Nikoho nezaujima ze ty( myslene vseobecne, nie konkretne) si myslis ze domena je predrazena, pre niekoho ineho moze byt cena akurat a kupi ju. A preco som neschvalil aj druhy? Lahka odpoved co ma co robit komentar k inemu clanku v uplne inom clanku? Tak kde sme na trznici?
shuwix :look: ja si myslim ze som stale este dobry, aj ty si tu uz spominal par krat ban :) ja sa banovania stranim ale ked musis tak musis
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 12 Aug 2008 23:52

nemam rad slyzakov a ohovaranie za chrbtom ked nieco mas napis to priamo mne(mail, icq, telefon, ss,...) a netahaj to kade take,to sa skratka kultivovany clovek nerobi dokonca som tu nechal tuto temu verejne a preto nechapem preco to musim tahat niekde inde, to ta tolko stve neschvaleny komentar? Ja nie som taky aby som behal po forach a vypisoval tam "svoje pravdy" a ani nebudem reagovat aj ked viem ze by si si to velmi prial ale ked nie tak nie a vies o com hovorim tu si skoncil reklamu si chod robit inde, dufam ze ti to za to stalo.
Este raz opakujem blog je moja osobna stranka a tiez neohovaram nikoho ked mi niekto zmaze post alebo komentar na blogu ci fore, asi mas z toho nejaku traumu alebo co. Vidis a to vsetko pre jeden komentar....ja lutovat nebudem :cool:
A co tu splietas s domenami a cenami?

vidis necitas pravidla nevies, alebo nevies rozlisit kedy sa zdrzat komentaru a kedy nie....mudrejsi pochopia
a aby som nezabudol pokojne zrus rss ja som sa o komentare uz postaral takze sa viac ani snazit nemusis o jedneho spamera menej co musim trpiet a na druhu stranu dalsia reklama a ked odtial pridu sami si ludi spavia obraz a kto vie par ich bude mozno chodit pravidelne :hehe: vid Leachim (diky JanoF ;) )
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod shuwix v 13 Aug 2008 01:39

A týmto pokladám túto tému za uzavrenú. Howk.
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 13 Aug 2008 01:42

tak, z mojej strany vsetko vyvrcholilo to az do nepekneho konca, ale to je tak ked sa prepiera spinave pradlo na vrejnosti namiesto toho aby sa to riesilo sukromne a vsetko sa vysvetlilo.
SEO | Blog o SEO
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia