Brian Lurie alias brian

Kto si, čo vieš, aké máš záujmy a projetky,...
Virtuln servery

Brian Lurie alias brian

Poslaťod brian v 01 Jún 2008 01:05

Ahojte, volam sa Brian Lurie alias brian, vzdy a vsade sa snazim si moje meno uchovat aj ako nick, paci sa mi 8-)

Neviem kde mam s predstavenim zacat, tak asi zacnem s tym ako som sa sem dostal, ani neviem, na nieco som niekde klikol a bol som tu. Precital som si obsah niektorych tem a rozhodol som sa zaregistrovat :shock:

Som cybersquatter - akoby som to vysvetlil - je to nejake odborne slovo pre ludi co obsadzuju lukrativne nazvy domen. To som ja 8-) mam 25 rokov, zijem a pracujem v Bratislave, kde som sa aj narodil ... Lubim davat tri body za vetu ktoru niekedy este asi dokoncim, dopisem :) ...

Mam par domen, niektore zaujimave, ine menej zaujimave a niektore velmi zaujimave - kto chce vygugli si co asi tak mam.

Mam rad humor, rad pouzivam slovo mam :lol: Nerad prehravam, rad sutazim a rad sa zucastnim akehokolvek projektu o ktorom si myslim ze ma zmysel - alebo jedinecnost, alebo proste "mam" chut

Rad pisem clanky, len nie vzdy mam na ne cas, ale ten si snad zase najdem.

Teraz spat k domenam - k internetu ako takemu som sa dostal v roku 1999 - ked Manchester United porazil Bayern Mnichov vo finale LM na Nou Campe 2:1 a vtedy som sa rozhodol ze urobim web stranku o United - aj som ju spustil na mufc.miesto.sk a neskor april 2000 na manutd.sk - kde je dodnes - neberte to ako reklamu :))

A potom to vlastne vsetko zacalo, domenou brajen.sk, brian.cz a teraz novou - ktoru som zaregistroval pred 10 minutami :))

Rad sportujem :) a ked sa da rad pomozem 8-)
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

Meno: Brian
iTrader:

Re: Brian Lurie alias brian

Poslaťod Tom@S v 01 Jún 2008 01:10

tak vitaj este raz takto oficialne
tak asi zacnem s tym ako som sa sem dostal, ani neviem, na nieco som niekde klikol a bol som tu.
ja ti napoviem, barcamp.... :)
Je super ze si dorazil patris teraz medzi tych najskusenejsich tu. Mohol si aj uviest niektore tvoje domeny su ozaj velmi pekne. Inak s tymto zaroven sa chcem spytat nemal si niekedy problem s vymahanim domen ktore mozu byt pod TM? Pripadne mozes aj napisat ci si predal par domen tymto velkym firmam, pretoze mne sa to este nepodarilo, povacsine sa ani neobtazuju odpisat
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod brian v 01 Jún 2008 01:20

Ano ano - barcamp ... tam budem tam mam tiez kamaratov :)

Mozem uviest jednu domenu a to jaguar.sk ktoru vlastnim od roku 2000 a je to TM - ale aj bezne pouzivane slovo pre zviera ... cize tak

Nemal som problem s vymahanim, vzdy som sa nejako dohodol, alebo predal, alebo vyriesil ... mal som napriklad fornetti.sk (zname to kolaciky a take tie sladke a slane vecicky) ako student strednej skoly som to predal za tusim 14 000,- SK - mal som lacoste.sk (ktoru som odstupil - bezodplaty - dokonca ani nepodakovali - svine)

A mam napriklad skslovan.sk :) a to je asi tak vsetko :)
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 01 Jún 2008 01:26

fornetti za 14 tak to bol pekny predaj.
lacoste hmm...preco si ju odstupil ta vydierali sudom? Na toto som narazal, ze clovek moze prist lahko zkratka
Dobre pomaly pojdem do hajan uz ale urcite sa sem tam zastav, som si isty ze aj ostatni bude mat nejake otazky.
mozno sa vidime na barcampe
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod brian v 01 Jún 2008 11:29

nevyhrazali sa konkretne sudom, ale urcite to bola vyhrazka - od pani z patentovej kancelarie - co vsak malokto vie - na Slovensku by to nevysudili - nemame na to zakon. Aspon si myslim ze doteraz sa ziadna domena takymto sposobom nedostala do ruk tym co by chceli - uvidime - ako to zmeni domena "bleskovky.sk" na ktoru maju narok ze vraj Ringier... uvidime :)
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

iTrader:

Poslaťod tomasqo v 01 Jún 2008 22:14

Ty máš aj Play.sk však ?
tomasqo
Stály člen

iTrader:

Poslaťod brian v 01 Jún 2008 22:51

ano, mam aj play.sk :) preco sa pytas?
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

iTrader:

Poslaťod tomasqo v 01 Jún 2008 22:54

Či si to ty :D
tomasqo
Stály člen

iTrader:

Poslaťod brian v 01 Jún 2008 22:57

ano som :D
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

iTrader:

Brian

Poslaťod brian v 09 Jún 2008 12:34

tak medzi moje portfolio projektov patria rozne weby, postupne sem dam cely zoznam aj tych domen, ktore mam ale zatial nevyuzivam

aktualne projekty
diskusia.sk
lurie.sk
manutd.sk
redcafe.eu
seoseo.sk
tipovacka.sk
vtip.sk

pripravovane projekty
domainshop.sk
phishing.sk
adresar.org
czechoslovakia.sk
dovolenka.asia
diszkussio.eu
diskuse.eu
diskusion.eu
kucharske.info
svethudby.sk
Naposledy upravil brian dňa 16 Jún 2008 22:45, celkovo upravené 3
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

iTrader:

Ďalší

Späť na Predstavte sa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia