BING vs GOOGLE

Diskusia o vyhľadávačoch ako Google, MSN, Yahoo, Seznam, Centrum a iné.
Všetko o zmenách, ktoré ste postrehli, relevancia výsledkov, vedľajšie produkty,..(nie SEO).
Virtuln servery

BING vs GOOGLE

Poslaťod fotografujem v 27 Sep 2009 09:09

Skúsim sa vyjadriť zrozumiteľne aby to bolo pochopené. Mám BLOG keď zadám do vyhľadávača BING napr "Den pre Lanice - HOMOBICYKLUS" tak on mi ukáže presne link na záznam BLOGU to je velmy dobré a to potrebujem, ale keď do vyhľadávača GOOGLE napíšem to isté "Den pre Lanice - HOMOBICYKLUS" tak taktiež nájde môj záznam v BLOGU, lenže z odkazovým linkom na HOMPAGE môjho BLOGU.
A tu je to čo potrebujem ako mám donútit GOOGLE aby neodkazoval vo vyhľadávači na HOMPAGE, ale na konkrétny záznam v BLOGU pretože nechápem, že zopár záznamov asi, len 5 % mi odkazuje na konkrétny záznam, a zvyšok 95 % na HOMPAGE. Rozumiem, že ked mám BLOG LIVESPACES od Microsoftu, že to má ten ich BING podchytené lepšie, ale, že by sa to nedalo aj nejak urobiť v GOOGLE ?
Za vaše názory budem povďačný s pozdravom Ján
fotografujem
Nový člen

iTrader:

Re: BING vs GOOGLE

Poslaťod Tom@S v 27 Sep 2009 15:57

treba ziskat par odkazov na clanok s pozadovanym kw, malo by to stacit. Potom sa to zrejme zmeni a vysledky sa zdruzia
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod fotografujem v 27 Sep 2009 19:59

THX skúsim na pár záznamoch BLOGU niekde podhodiť linky, ale jednu vec som skúsil GOOGLE má jeden nástroj na pridanie stránky a to nezabralo takže uvidíme čo sa stane teraz
fotografujem
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Kusi v 30 Okt 2009 06:36

ako dlho funguje dany blog? A ako poradil tomas, skus par backlinkov, vymena odkazov, registracia do katalogov ako seznam.cz, zoznam.sk, surf.sk, surf.cz e-katalog.sk, nerob to vsak narazovo ale postupne, napriklad kazdy tyzden cca 4-5 katalogov, pretoze dostanes penalizaciu :)
Kusi
Nový člen

Meno: Tomáš Kusenda
iTrader:

Poslaťod shuwix v 15 Jan 2010 06:37

JJ presne, pre google algoritmus má väčšiu váhu main kde sa nachádza posledný post ako post samotný.

Ono to nieje ani na škodu, nakoľko človek vie že mu našiel google article a teraz si ho musí sám vyhľadať, čím získaš čas človeka strávený na stránke a zkôr sa z neho stane returning visitor.
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod Kusi v 12 Mar 2010 13:39

ked pridas clanok, daj link nan napr na vybrali.sme.sk alebo podobne sluzby, google ta tak lepsie zaindexuje.
Kusi
Nový člen

Meno: Tomáš Kusenda
iTrader:

Späť na Vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia