aukcie na sedo.com

Voľná diskusia na tému domény, zaujímavosti a novinky zo sveta domén.
Virtuln servery

aukcie na sedo.com

Poslaťod Zeus_BB v 16 Jan 2011 17:13

zdravim, robili ste uz niekto aukcie na sedo.com? som zaciatocnik, mam celkom slusnu domenu.com chcel by osm vediet ci su tam aj dake poplatky, alebo ci sa platia dake % z predaja alebo to je vsetko zadarka?
Zeus_BB
Nový člen

iTrader:

Re: aukcie na sedo.com

Poslaťod Tom@S v 16 Jan 2011 18:08

neviem ci nie 10% urcite to tam niekde bude napisane
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod shuwix v 21 Jan 2011 00:29

10%, minimum je myslím 50$. Pokiaľ parkuješ u nich bolo minimum 0$ (čo ti zobrali z druhého vačku na zdieraní na parking). Ale to s tým parkovaním a 0$ minimal commission myslím už nefunguje.

Ináč šanca že niečo predáš je malá, listing je narvaný kvantom domén. A featured listing stojí myslím 29$ / sedo.com, 19$ na sedo.co.uk a .de, a global featured listing stojí nejakých 49$.
No ale keď aj napriek featured listingu nič nepredáš tak si v strate.

Afternic.com má na oplátku možnosť 10% normálny listing a 20% featured listing pričom to zobrazujú aj na partnerských weboch. Ale Afternic má myslím 30$ poplatok len za registráciu takže ak sa ti jedná o jednu doménu tak je to oničom.

Ak by si napísal doménu, tak ti vieme poradiť či sa ti vôbec oplatí to tlačiť do týchto marketov a či sa ti oplatí riskovať straty za featured listing.
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod Zeus_BB v 21 Jan 2011 03:13

Hej? dik za info.......myslel som ze len 10% uz som sa tam aj regol a skusal som to ale dako mi to neslo .....chcel som skusit struhnut domenu -ForexAndCommodity.com ze aky by bol zaujem neviem no.....
Zeus_BB
Nový člen

iTrader:

Späť na Všeobecne o doménach

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia