Akú hudbu počúvate ?

Voľný pokec nie len o doménach
Virtuln servery

Re: Akú hudbu počúvate ?

Poslaťod Tom@S v 30 Sep 2008 21:37

ja pocuvam skoro vsetko okrem momentalne sceny r&b a popu uz som asi stary ale pili mi to usi, nova metallica ma super album odporucam
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

Meno: Tomáš
iTrader:

Poslaťod Kamahl v 30 Sep 2008 21:48

hej hej, aj dnes som si ju pustil. unforgiven je zas pecka a celkovo ten album sa vydaril. ale strasne natiahli songy (ako vzdy), obsahuju dost nudnych pasazi a vaty. vsetky maju 7+ minut..
Kamahl
Nový člen

iTrader:

Poslaťod Tom@S v 30 Sep 2008 22:00

nj to som si vsimol aj ja, dlhe pasaze bez spevu
SEO | Blog o SEO
Nekontaktujte ma ak - temy nemazem, neupravujem -> citajte pravidla
Obrázok užívateľa
Tom@S
Admin

iTrader:

Poslaťod tomasqo v 30 Sep 2008 22:21

Nový album je strašne nudný :D Treba akciu, gitarové sóla, spev...
tomasqo
Stály člen

iTrader:

Poslaťod Kamahl v 30 Sep 2008 22:41

po 15 rokoch nahrali konecne schopny album :)

pocuvali ste niekto tohtorocny moonspell a septic flesh? oba albumy sa perfektne vydarili, riadna porcia death metalu
Kamahl
Nový člen

iTrader:

Poslaťod shuwix v 30 Sep 2008 23:59

Čo dodať, dobrá hudba sa dnes robí ale nedostane sa do médií. Nirvanu, Days of the new, pôvodného Sitn & The police, U2, Foo fighters .................,..........,.........,.........,.........,...........,.........,...........,........... sa u6 nedožijeme. Skvelý britpop na dvýhanie nálady už neexistuje. Môžeme (tí čo vedia rozpoznať kvalitnú hudbutak maximálne spomínať).
ICQ@me (at) 316 274 874
Môj blog je v prdeli, čítajte Dragov, je super, často aktualizovaný a aj sa naučíte aj zasmejete:
http://www.404m.com
Obrázok užívateľa
shuwix
Moderátor

iTrader:

Poslaťod brian v 01 Okt 2008 23:07

presne tak... do radia sa dostavaju iba sracky s prepacenim za slovo - ale je to tak, iba konzum - to co leti ...

After Forever mozem aj ja ... vo vseobecnosti mam rad gothic rock a hlavne ak je v kapele spevacka :) dodava to taku jemnost s hrubostou :))

shuwix - este skus pohladat na nete kapelu Seraphim (Thajsko) tiez fajn gothic rock :))
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

Meno: Brian
iTrader:

Poslaťod Kamahl v 01 Okt 2008 23:14

este jedna poznamka, ani jedna kapela z nich nema nic spolocne s gothic, to len tak mimochodom :) to ze je to symfonicke a maju zensky vokal, nic neznamena
Kamahl
Nový člen

iTrader:

Poslaťod brian v 01 Okt 2008 23:23

Kamahl a to vies odkial :)) After Forever je co? thrash metal? heavy metal?

gothick rock je pre mna napr Nightwish, Within Temptation ... preco? operna spevacka do melodickeho rocku? aky je to zaner? - podla mna ziadny ... robim s hudbou uz peknych par rokov a viem ze dnes je uz problematicke dat kapele nejaky styl, pretoze album ma 10 - 14 skladieb a kazda by sa dala dat do ineho stylu ...

ani Metallicu nemozes dat pod hard rock, heavy metal .. pretoze prve dva ich albumy su Thrash Metal a ostatne je Heavy / Hard... :))

ak sa mylim oprav ma, ale myslim ze nie som daleko od pravdy :))
Obrázok užívateľa
brian
Domainer

Meno: Brian
iTrader:

Poslaťod Kamahl v 01 Okt 2008 23:30

metallica vzdy hrala a hra thrash, s tym ze ide aj do hard heavy :)

staci ked si nastudujes co je "gothic" a zistis ze NW sa za "gothic" oznacuje v poslednej dobe casto, ale len ludmi ktori nevedia o co ide. nightwish je symfonicky power metal so zenskym vokalom, naozaj netusim kedy si ludia vymysleli gothic metal.. potvrdi to napriklad aj najvacsia a najpresnejsia encyklopedia metalu http://www.metal-archives.com. after forever je rovnako symfonicky power
Kamahl
Nový člen

iTrader:

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia