10 000Kč za 5 minut práce?

Ponúknite svoje služby.
Virtuln servery

10 000Kč za 5 minut práce?

Poslaťod Angeloo123 v 10 Aug 2012 11:06

Vzhledem k tomu, že když zde zadám poptávku webu, nepřijde mi většinou nic, nebo nic co by stálo za řeč jsem se rozhodl pro následující:
Hledám lidi, kteří budou přímo oslovovat weby s nabídkou odkoupení daného webu.
Vaše provize bude z celkové částky 10%.

Příklad: dohodíte mi web za 100 000Kč. 10 000Kč je vašich.

Mimo jiné mám zájem o:
herní portály (online hry)
finance
pojištění
cestování
zdraví
diskuzní fora
výdělečné weby pomocí SMS (ne weby typu každá xx. SMS vyhrává)
filmy ke stažení zdarma
seriály
vtipy, citáty, básně, zábava
ženské témata
facebook stránky (50 000+)
obrázky na profil - různé weby pro teenagery
zajímavé skripty jako je sosal.cz a další...
cvičení, volný čas, lázně, zážitky, domáci potřeby...

a další v podstatě JAKÉKOLIV WEBY založené na solidním obsahu, nebraním se ani MFA
Opravdu cokoliv, beru i weby na doménách typu wz.cz, prostě čím víc toho obepíšete, tím máte větší pravděpodobnost že domluvíte koupi.

Ještě bych chtěl dodat, že mám rád weby (domény) s vysokým PR (4+) a SR (6+), tam nemusí být ani kvalitní obsah :-)

Nemám zájem o:
- eshopy (jak affiliate, tak dropship)
- SMS souteže typu každá XX. SMS vyhrává

Doporučuji weby oslovovat přímo, nepsat poptávky na fora, ale najít si na seznamu, googlu nějakou frázi, a obepsat třeba první 3 stránky, nebo v katalogu na ic.cz / wz.cz prohledávat zajímavé weby. Jaký způsob zvolíte je jen na Vás.

Vy mu napíšete jestli má zájem o prodej, že mu můžete nabídnout zajímavou částku. On řekne, že zájem má. Vyh ho přepošlete na mě, já s ním domluvím cenu. Pokud řekne že zájem nemá, stejně mi ten email přepošlete :-)
Pokud bychom se s prodávajícím dohodli, tak Vám ukáži fakturu a vyplatím vám 10% z celkové čásky (bez DPH).
Vy mi poté vystavíte fakturu na oněch 10%, nebo já Vám vystavím dohodu o provedení práce.

Nabídky přeposílejte na zlak@seznam.cz

Věřím, že všechny 3 strany (já, prodávající, i vy zprostředkovatel) budou spokojeny.

Rozpočet mám 400 000Kč v případě větších webů si můžu vzít úvěr.

Nebudu odpovídat ihned, ale až mi přijde více nabídek. Odpovím všem.

Díky za pochopení.

Kontakt:
Angeloo123
Nový člen

iTrader:

Späť na Ponuka služieb

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť